Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Coolbet saaliliigas kohtuvad mullune hõbe ja pronks

Silmet - Viimsi
Silmet - Viimsi — FOTO: Liisi Troska/jalgpall.ee

Sel reedel, 27. oktoobril jätkub meeste Coolbet saaliliiga teise vooru kohtumistega. Avamängus kohtuvad eelmises voorus 20 väravat löönud Sillamäe FC NPM Silmet ja ainsana enda värava puhtana hoidnud Viimsi FC Smsraha.

Reedel algusega kell 20 pannakse pall mängu Sillamäe spordikompleksis, kus omavahel võtavad mõõtu eelmisel hooajal kolmanda koha teeninud Viimsi Smsraha ja hõbemedalid teeninud Sillamäe NPM Silmet. Kuuel korral vastamisi läinud meeskondadest on omavahelistes mängudes olnud edukam Sillamäe: võidetud on neli kohtumist, kaotatud kaks. Oodata on põnevat ja tasavägist mängu, kuna siiani toimunud kohtumistest pooled on võidetud vaid üheväravalise eduga. Mängu kohtunikud on Roman Daniljuk, Andres Jahimaa ja Rait Ojanurme.

Laupäeval, 28. oktoobril kohtuvad FC Jõgeva Wolves ja Narva United FC. Jõgeva Spordikeskus Virtuses peetavas kohtumises vastakuti minevad võistkonnad on varasemalt omavahel kohtunud vaid neljal korral. Võidurõõmu on kolmes mängus tundnud Narva, kuid viimases omavahelises kohtumises suutis Wolves kaalukausi enda kasuks kallutada. Milliseks kujuneb selle hooaja meeskondadevaheline kohtumine, näeb laupäeval kell 17.00 Jõgeval. Mängu kohtunikud on Neeme Neemlaid, Dmitri Kulikov ja Karl Markus Kiudma.

Soccernet TV otsepildis näidatavas kohtumises selgitavad parema liiga uustulnuk Tallinna FC Bunker Partner ja eelmise hooaja tabeli keskmik Tartu vald Ravens Futsal. Varasemalt on võistkonnad kohtunud vaid ühel korral: eelmise aasta lõpus saalijalgpalli karikavõistlustel, kus Ravens Futsal võidutses 3:2. Mängu avavile kõlab laupäeval kell 18.00 Sõle spordikeskuses. Mängu kohtunikud on Johann Kuldmäe, Oliver Raudsepp ja Jagnar Jakobson.

Vooru viimases kohtumises võõrustab Rummu Dünamo Kohila spordihoones Jõhvi FC Phoenixit. Varasemas kahes omavahelises kohtumises on võidutsenud Phoenix, väravate vahega 9:6. Kas kolmandas kohtumises teenib Phoenix oma kolmanda võidu või Rummu Dünamo üllatab vastast, selgub pühapäeval kell 19.00 Kohilas. Mängu kohtunikud on Kristjan Lukk, Kristjan Siilak ja Ugo Melis.

Coolbet saaliliiga 2. voor:

Reede, 27. oktoober
Kell 20.00 S. Viimsi FC Smsraha - S. Sillamäe FC NPM Silmet

Laupäev, 28. oktoober
Kell 17.00 S. FC Jõgeva Wolves - S. Narva United FC
Kell 18.00 S. Tallinna FC Bunker Partner - S. Tartu vald Ravens Futsal

Pühapäev, 29. oktoober
Kell 19.00 S. Rummu Dünamo - S. Jõhvi FC Phoenix

Jalgpall

toetab Chanz