Coolbet saaliliigas jätkuvad sel nädalavahetusel veerandfinaalid

Aruküla Vs. Viimsi
Aruküla Vs. Viimsi — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Sel nädalavahetusel peetakse Coolbet saaliliigas veerandfinaalide korduskohtumised.

Laupäeval, 1. aprillil toimub kolm veerandfinaalmängu. Kell 16.30 kohtuvad Narva Spordikeskuses vastamisi Narva United FC ja Sillamäe FC NPM Silmet. Silmet võib esimese meeskonnana kindlustada koha poolfinaalis, kuna eelmises omavahelises kohtumises Narvaga saadi kirja 12:5 võit.

Kell 17.00 saab Raasiku spordisaalis avavile Aruküla Radiuse ja Viimsi FC Smsraha kohtumine, kus eelisseisus on möödunud nädalavahetusel teenitud 7:0 võiduga Smsraha.

Kell 18.00 võõrustab Kohila Spordihoones JK Kohila Tallinna FC Cosmost. Otse poolfinaali edenemise võimalus on eelmises mängus 7:3 teenitud võiduga Cosmosel.

Pühapäeval, 2. aprillil kell 16 saab EMÜ Spordihoones kaasa elada Tartu Ravens Futsali ja Jõhvi Phoenixi kohtumisele, kus poolfinaali soosikuks on eelmisel nädalavahetusel teenitud 6:0 võiduga Ravens.

Veerandfinaalides lähevad omavahel vastamisi põhihooaja lõpliku tabeliseisu 1. ja 8., 2. ja 7., 3. ja 6. ning 4. ja 5. koht. Mänge peetakse, kuniks üks meeskond jõuab kahe võiduni ning pääseb seejärel edasi poolfinaalidesse. Esimene ja vajadusel ka kolmas mäng mängitakse põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul ning teine mäng toimub madalama koha saavutanud võistkonna koduväljakul.

 

Vahendas, jalgpall.ee