Coolbet saaliliigas alustatakse veerandfinaalidega

Pildil: Kohila ja Cosmos jaanuarikuises liigakohtumises
Pildil: Kohila ja Cosmos jaanuarikuises liigakohtumises — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Coolbet saaliliiga on jõudnud veerandfinaalideni. Kõikide vastasseisude avavaatused peetakse laupäeval, 25. märtsil, kirjutab jalgpall.ee.

Veerandfinaalides lähevad omavahel vastamisi põhihooaja lõpliku tabeliseisu 1. ja 8., 2. ja 7., 3. ja 6. ning 4. ja 5. koht. Mänge peetakse, kuniks üks meeskond jõuab kahe võiduni ning pääseb seejärel edasi poolfinaalidesse. Esimene ja vajadusel ka kolmas mäng mängitakse põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul ning teine mäng toimub madalama koha saavutanud võistkonna koduväljakul.

Kell 17 lähevad Sillamäe Spordikompleksis vastamisi Sillamäe FC NPM Silmet ja Narva United FC. Silmet lõpetas põhiturniiri 41 punktiga kolmandal kohal, Narva oli 20 punktiga kuues. Kui oktoobrikuus mängiti omavahel 3:3 viiki, siis jaanuaris näitas Silmet skooriga 8:2 kindlat paremust.

Kell 17 kõlab Jõhvi Spordihallis avavile Jõhvi FC Phoenixi ja Tartu Ravens Futsali kohtumisele. Põhiturniiri lõpetasid võistkonnad teineteise järel, kui Phoenix saavutas 31 punktiga neljanda koha ning viienda kohta teeninud Ravens jäi maha vaid ühe punktiga. Omavahel on sel hooajal kohtutud kolmel korral, kõigis kohtumistes on peale jäänud Phoenix.

Kell 18 lähevad Kiili Spordihoones vastamisi Tallinna FC Cosmos ja JK Kohila. Kui Cosmos võitis tänavuse põhiturniiri, siis Kohila oli liigatabelis 13 punktiga kaheksas. Omavahel on käesoleval hooajal kohtutud kaks korda ning mõlemad mängud on Cosmos võitnud ülekaalukalt: novembris 9:0, jaanuaris 7:2.

Kell 18.30 on võistlustules Viimsi FC Smsraha ja Aruküla Radius, kes kohtuvad Viimsi Kooli Spordikompleksis. Põhiturniiri tabelis jõudis Viimsi tänavu 45 punktiga teisele kohale, Radius lõpetas 19 punktiga seitsmendal kohal. Omavahelistes mängudes on sel hooajal seisudega 4:3 ja 2:1 näidanud paremust Viimsi.

Veerandfinaalide korduskohtumised peetakse järgmisel nädalavahetusel.