Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Coolbet saaliliiga nädalavahetuse voor pakub põnevaid vastasseise

Viimsi FC Smsraha
Viimsi FC Smsraha — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Coolbet saaliliiga põhiturniir on vaikselt jõudmas lõpule, kui sel nädalavahetusel, 20. ja 21. jaanuaril peetakse 12. vooru kohtumisi.

Voorule lükkab hoo sisse Sillamäe FC NPM Silmeti ja Narva United FC vastasseis. Silmetil on seljataga viiemänguline kaotuseta seeria: neist neljas kohtumises on kirjutatud enda nimele võidupunktid. Narval tuli eelmises voorus tagasilöök, kui pärast kolmemängulist võiduseeriat tuli tunnistada tabeliliidri paremust. Hooaja esimese omavahelise kohtumise kallutas Silmet kindlalt enda kasuks, kui vastane alistati tulemusega 5:0. Silmet on end viimase paari vooruga võidelnud esikolmikusse ning kolmandal kohal ka kenasti püsinud. Narva United on tabelis viiendal positsioonil, jäädes neljandast kohast viie silma kaugusele. Kumb meeskond enda punktiskoori kasvatab, selgub laupäeval algusega kell 18.00 Sillamäe spordikompleksis. Mängu kohtunikud on Roman Daniljuk, Voiteh Karnatsevitš ja Karl-Hans Meltsas.

Eelmise vooruga tabeliliidri kohale tõusnud Tallinna FC Bunker Partner võõrustab laupäeval Rummu Dünamo meeskonda. Bunker Partner on sel hooajal tunnistanud vastase paremust vaid kahel korral, tabeli seitsmes meeskond Rummu on enda nimele kirjutanud kaks võitu, neist viimane tuli eelmises voorus. Novembris omavahel esmakordselt kohtunud meeskondade lõpptulemus jäi 12:3 Bunker Partneri kasuks. Kuidas läheb võistkondadel 12. voorus, selgub laupäeval algusega kell 18.00 Sõle spordikeskuses. Mängu kohtunikud on Grigori Ošomkov, Ugo Melis ja Kristjan Siilak. Kohtumise otsepilti on võimalik jälgida Soccernet TV vahendusel.

Laupäevase mängupäeva otsad tõmbab kokku Jõhvi FC Phoenixi ja Viimsi FC vaheline kohtumine. Kuigi Phoenix on pidanud liiga viimastes voorudes tunnistama vastase paramust, tullakse mängule vastu positiivsete emotsioonidega: nädalasisesel saalijalgpalli karikavõistlusel suudeti vastane suureskooriliselt alistada ning pääseda edasi poolfinaali. Viimsi on pidanud kahes viimases kohtumises vastu võtma kaotuse, kuid seda suurem on meeskonna motivatsioon naasta liidrikohale. Praegu paikneb Viimsi teisel kohal, jäädes esimesest kohast kahe silma kaugusele, Phoenix paikneb kuuendal positsioonil. Millise lõpplahenduse Jõhvi spordihallis peetav kohtumine saab, selgub laupäeval algusega kell 18.30. Mängu kohtunikud on Jagnar Jakobson, Dmitri Kulikov ja Johann Kuldmäe.

Vooru lõppkohtumises võõrustab FC Jõgeva Wolves kolmandat kohta jahtivat Tartu vald Ravens Futsali meeskonda. Wolves pole senimaani oma punktiarvet avanud, Ravens Futsal on seevastu teeninud hooajal seitse võitu. Meeskondade varasemad omavahelised mängud on kõik lõppenud Ravens Futsali võiduga. Wolvesil on eelseisva mängu ees motivatsioon saada kirja esimesed punktid, Tartu meeskond soovib naasta tabeli kolmandale positsioonile. Kas ja kumma meeskonna eesmärgid täituvad, selgub pühapäeval kell 15.00 Jõgeva Spordikeskus Virtuses. Mängu kohtunikud on Lauri Salei, Oliver Raudsepp ja Rait Ojanurme.

Jalgpall

toetab Chanz