Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Armastatud  juutuuber Andrei Zevakin aitas päästa majandusraskustes kõrgliigaklubi

Andrei Zevakin sinises särgis
Andrei Zevakin sinises särgis — FOTO: Liisi Troska / jalgpall.ee

Märtsis rahalistest raskustest teatanud Eesti saalijalgpalli kõrgliigas mängiv FC Jõgeva Wolvesi leidis uusi toetajaid ning saab õnneks tegevust jätkata.

Nagu värskes FC Jõgeva Wolvesi sotsiaalmeedia postituses selgub, siis suureks abiks oli seejuures kuulus juutuuber (muusikaprodutsent, laulukirjutaja, saatejuht) Andrei Zevakin.

FC Jõgeva Wolvesi Facebooki postitus:

BOOM!

Alustame täna meie klubi toetajate tutvustamisega ning esimesena toome teieni erilise maasika. Klubi tegevusele on suurtoetajana õla alla pannud üle maailma tuntud mainekas ettevõte Unibet!

Unibetil on igapäevaselt üle maailma rohkem kui 16 miljonit klienti/kasutajat ning taolise suure diili saamine on meiesuguse klubi jaoks väga suur auasi. Eestis on nad veel näiteks kõrge lennuga korvpalliklubi BC KALEV/CRAMO ning suure ja tuntud jalgpalliklubi Jalgpalliklubi Tallinna Kalev toetajad. Lisaks on neil hiljuti omandatud ka Saku Suurhalli nimisponsori õigused, mis kannab nüüd nime Unibet Arena.


Koostöö sai võimalikuks suuresti tänu meie asutajaliikmele Andrei Zevakinile, kes raskel ajal koheselt appi tõttas ning oma tutvused mängu pani. Suur aitäh Unibetile ja Andreile selle megavinge ja suure koostöö eest!

 

Jalgpall

toetab Chanz