Video | Peatreeneri kohuseid täitnud Tarmo Kink: peame munad üles leidma ja tööle hakkama

Tarmo Kink
Tarmo Kink — FOTO: Kuvatõmmis videost

Tallinna FC Flora alistas eile jalgpalli Premium liiga 14. mänguvoorus 2:0 Paide Linnameeskonna.

Kuula, mida rääkis peatreeneri kohuseid täitnud Tarmo Kink peale kaotusmängu:

Kell 14.30 A. Le Coq Arenal alanud kohtumist läks 15. minutil juhtima 15–kordne Eesti meister, kui Vladislav Kreida tugev kauglöök maandus Ebrima Jarju väravavõrgus. 19. minutil proovis kaugelt õnne ka Nikita Mihhailov, kuid tema löök lendas üle värava. 31. minutil oli lähedal Paide viigivärav, kui Abdul Razak Yusif saatis Robi Saarma paremalt äärelt tulnud karistuslöögi latti. 32. minutil suurendas Mark Anders Lepik peaga Nikita Mihhailovi nurgalöögist Flora eduseisu kaheväravaliseks.

58. minutil jäi Paidel taas napilt väravast puudu, kui Dimitri Jepihhini kauglöök tabas uuesti Flora värava latti. 61. minut oli omakorda võimalus kodumeeskonnal, kui Tony Varjundi vasaku jala löök Paide karistusalast läks tagumise posti kõrvalt mööda. 75. minutil oli Lepik lähedal oma mängu teisele väravale, kuid seekord tegi Jarju tõrje.

2:0 tulemusega sai Flora hooaja esimese võidu Paide üle. Florale oli tegu kolmanda järjestikuse ning hooaja üheksanda võiduga, Paide pidi kõikide sarjade peale vastu võtma neljanda järjestikuse ning kogu liigahooaja seitsmenda kaotuse. Praeguse seisuga tõusis Flora 31 punktiga teisele kohale, Paide jätkab 25 punktiga nejandal real.