VIDEO | Paide ja Kalju mängisid viiki, Vaprus alistas Kuressaare

Pärnu Vaprus - FC Kuressaare
Pärnu Vaprus - FC Kuressaare — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

A. Le Coq Premium liigas lõppes pühapäeval, 6. oktoobril 31. mänguvoor. Paide Linnameeskond ja Nõmme Kalju FC mängisid 1:1 viiki, Pärnu JK Vaprus alistas 3:1 FC Kuressaare.

Paide Linnameeskond – Nõmme Kalju FC

Paide linnastaadionil kell 14.30 alanud kohtumine Paide Linnameeskonna ja Nõmme Kalju FC vahel lõppes tasavägise mängu järel 1:1 viigiga. Kodumeeskonna viis juhtima Patrik Kristal, kes realiseeris 25. minutil penalti. Kuigi Alex Matthias Tamm lõi kiire vastuvärava, ei läinud tabamus suluseisu tõttu arvesse. Kalju jõudis siiski sihini 81. minutil, kui vahetusest sekkunud Nikita Ivanov ja Mihhail Orlov kombineerisid viigivärava. Lõpuminutitel avanes külalistel võimalus penaltist juhtima minna, kuid Paide väravavaht Ebrima Jarju tõrjus löögi ja hoidis seisu viigis.

Pärnu JK Vaprus – FC Kuressaare

Vooru lõpetas kell 17.00 Pärnu Rannastaadionil alanud kohtumine. Mänguskoori avas kodumeeskonna eest 41. minutil Tristan Pajo. Kolm minutit hiljem leidis Gleb Pevtsov täpse sööduga Mattias Männilaane, kes viigistas seisu 1:1. Teisel poolajal otsustas mängu saatuse Sander Kapper, kes lõi kaks väravat ja kindlustas Vaprusele võidu.