Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Video: Noor söödumeister liitub Nõmme Kaljuga

Daniil Tarassenkov
Daniil Tarassenkov — FOTO: Kalju FC Facebook

Nõmme Kalju FC annab enda koduleheküljel teada, et meeskonnaga liitub eelmisel hooajal Premium liigas 11 resultatiivse sööduga Narva Transis säranud 20-aastane Daniil Tarassenkov, kes sai endale Soccerneti hooaja kokkuvõttes hüüdnimeks söödumeister.

Kogu liigas edestas Tarassenkovi selles arvestuses vaid vanameister Konstantin Vassiljev. Nüüd tõmbab terav ääreründaja selga Kalju särgi ja hakkab nõmmekate eest oma rekordeid purustama.

Eesti noortekoondislane, kellel on Premium liigas kirjas 49 mängu ja 5 tabamust, allkirjastas Kaljuga 2027. aasta lõpuni kehtiva lepingu.

Oma 28. mail Paide linnameeskonna võrku löödud kauni tabamusega Premium liiga maikuu ilusaima värava autoriks tunnistatud Tarassenkov on Nõmmel ja valmis Kalju värve esindama.

Noor söödumeister avaldas: “Minu karjääris algab uus etapp ja ma võtan selle väljakutse julgelt vastu. Kaljuga liitumise üle on mul mõistagi väga hea meel. Tahan anda omapoolse panuse, et aidata klubil uute eesmärkide poole liikuda. 

Ta lisas: “Olen valmis pingutama ja ma ei jõua ära oodata millal Kalju eest uuel hooajal väljakule saan joosta.”

Nõmme Kalju peatreener Nikita Andrejev tunnustab ääreründajat: “Daniil oli eelmisel hooajal oma positsioonil liiga üks silmapaistvamaid mängijaid. Ta on väga efektiivne ja väga ohtlik rünnakul. Meie ootused tema suhtes on kõrged ja ma eeldan noorelt ründajalt suuri arengusamme.”

“Suurepärane täiendus Kalju uuenenud meeskonnale,” lisas Andrejev.

2023 Premium liiga hooaeg Narva Transis:

31 mängu (27 põhis),  4 väravat (1 penaltist), 11 väravasöötu.

Vaata Daniil Tarassenkovi eelmise hooaja iluväravat:

Jalgpall

toetab Chanz