Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Tiitlikaitsja võttis Premium liiga avamängus uustulnuka üle suure võidu

FC Flora ja Harju Jk Laagri kohtumine algas sellistes oludes
FC Flora ja Harju JK Laagri kohtumine algas sellistes oludes — FOTO: Kuvatõmmis

Eile sai alguse uus jalgpalli Premium liiga hooaeg, kui avamängus võttis tiitlikaitsja Tallinna FC Flora 4:0 võidu uustulnuka Harju JK Laagri üle.

Tallinna FC Flora - Harju JK Laagri 4:0  (4. Sten Reinkort, 40. Rauno Alliku, 62. Sergei Zenjov, 87. Martin Miller)

 

Premium liiga hooaja avavoor jätkub täna, 4. märtsil kahe kohtumisega.

Algusega kell 14.30 võõrustab FC Kuressaare kodusel kunstmurustaadionil Tartu JK Tammekat. FC Kuressaare abitreener Jan Važinski sõnas mängueelses kommentaaris: „Uus hooaeg, aga vana ja põhimõtteline vastasseis, sest külla tuleb Tammeka. Kaks võistkonda, erinevad mängude nägemused ja käekirjad. Samas see on esimene voor ja see tähendab, et tuleb palju võitlust, kahevõitlusi ja kes on edukas selles aspektis, sellel on mängus eelis. Kurel on kodumäng ja meie 12. mängija – tribüünide toetus. Võistkond annab omapoolt kõik, et rõõmustada oma poolehoidjaid”, kirjutab jalgpall.ee.

Tartu JK Tammeka peatreener Marti Pähn: „Pikk ootus on läbi ning ees ootab hooaja esimene võimalus end Premium liigas punktide peale mängides tõestada. Oleme hooajaks valmis ning eesmärk on kohe esimesest voorust end hästi käima saada.”

Mängu peakohtunik on Jagnar Jakobson, abikohtunikena abistavad Veiko Mõtsnik, Jaan Roos ning neljanda kohtunikuna on ametis Paul Kask. Videokohtunike toolis võtab istet Kristo Tohver, abivideokohtunik on Sander Saga. 

Õhtul kell 17.30 kohtub JK Tallinna Kalev Sportland Arenal Nõmme Kalju FC esindusmeeskonnaga. Mängu peakohtunik on Martti Pukk, abikohtunikud on Risto Eelmaa, Dmitri Vinogradov ning neljas kohtunik Maksim Ramazanov. Videokohtunik on Marko Liiva ja abivideokohtunik Lauri Salei.

JK Tallinna Kalev peatreener Daniel Meijel: „Uus hooaeg algamas, soovime kõigile edu. Nagu alati on Kalevis palju noori ja neid toetamas ka vanemad mängijad. Päev on jäänud registreerimise lõpuni ja loodame, et saame oma võtmekohtadele veel täiendust.”

Nõmme Kalju FC peatreener Kaido Koppel: „Hea meel on uuesti punktide peale mängida. Anname endast kõik, et hea esitus teha ja mäng võita.”

Jalgpall

toetab Chanz