Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Tallinna Legioni 20-aastane kasvandik liitub Nõmme Kaljuga

Aleksandr Nikolajev
Aleksandr Nikolajev — FOTO: Kalju FC Facebook

Nõmme Kalju FC annab enda koduleheküljel teada, et Tallinna Legioni 20-aastane kasvandik Aleksandr Nikolajev liitub nende esindusmeeskonnaga.

Tallinna Legioni 20-aastane kasvandik Aleksandr Nikolajev liitub Nõmme Kalju esindusmeeskonnaga.

Eesti noortekoondislane, kellel on Premium liigas äärekaitsjana kirjas 63 mängu ja 1 tabamus, allkirjastas Kaljuga 2027. aasta lõpuni kehtiva lepingu.

Vaatamata oma noorusele on eelmisel hooajal Narva Transi eest mänginud Nikolajev tõusnud Premium liigas oma positsioonil, vasakus äärekaitses üheks liiga parimaks.

Vasakujalgne äärekaitsja ütles: “Olen Kaljuga liitumise üle väga rõõmus ja mul on hea meel, et saan uue klubi värve juba algaval hooajal esindada. Alustasin nõmmekatega hooaja ettevalmistust ja ma olen kindel, et teen Kaljus suure sammu edasi. Treenerid on mulle tuttavad, trennid on huvitavad ja naudin selles energilises keskkonnas töötamist. Olen valmis andma endast parima, esindama väärikalt klubi värve ja hoidma kaitses asjad korras.”

Ta lisas: “Tänan treenereid ja klubi presidenti usalduse eest. Go Kalju, Go Pantrid, kohtume Hiiu staadionil!”

Nõmme Kalju peatreener Nikita Andrejev tõstab esile noore äärekaitsja iseloomu: “Mul on väga hea meel tervitada Aleksandrit meie kollektiivis. Tema vankumatu iseloom, sportlik agressiivsus ja võitluslikkus on just need omadused mida oma uuenenud meeskonnas näha tahame.”

“Usun, et meie poolt pakutav keskkond aitab tal oma karjääris järgmise sammu teha ja seda mitte ainult Eestis vaid ka välismaal,” lisas Andrejev.

Aleksandr Nikolajev sündis Narvas ja mängis lapsena Narva Legionis. Hiljem on ta Tallinna Legioni särgis pidanud 35 Premium liiga kohtumist. Erinevate Eesti noortekoondiste eest on ta käinud väljakul kokku 18 kohtumises ja eelmisel hooajal esindas ta Premium liigas Narva Transi värve 28 korda.

 

 

Autor/allikas: Nõmme Kalju

Jalgpall

toetab Chanz