Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Suur vigastus jätab Otto-Robert Lipu hooaja vahele

Otto-Robert Lipp
Otto-Robert Lipp — FOTO: FC Kuressaare

Riia Rimi OSC jalgpallihallis mängitud FC Kuressaare Liivimaa Taliliiga kohtumises BFC Daugavpilsiga esimesel poolajal põlve vigastanud Otto-Robert Lipp läheb operatsioonile ja ründaja tänavu enam jalgpalliväljakule ei jookse, kirjutas Kuressaare oma kodulehel.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et põlve eesmise ristati side ja meniski operatsioonile mineva  Otto-Robert Lipu eemalejäämine on talle treenerina suur kaotus. „Tal on selline vigastus juba varem olnud ja see tähendab pikka taastumist,“ lausus ta. „Aga ma püüan leida juhtunust ka positiivset. Otto teab kuidas sellega toime tulla ja taastuda ning pärast tuleb ta kindlasti tugevamana tagasi. Otto on seda juba varem tõestanud.“

Kožuhhovski hinnangul on Lipu kõrvalejäämine kaotus ka meeskonnale. „Otto suudab mängu mõjutada ja tugevdada. Tal on väga suur kiirus ja kartmatus olukordadesse minna,“ selgitas peatreener.

Samas sunnib oma tipuründajast ilma jäämine Roman Kožuhhovskit muutma meeskonna taktikat või otsima Otto-Robert Lipule asendajat. „Esimese asjana püüame toime tulla oma sisemiste reservidega ja keegi saab võimaluse. Mõtted on olemas. Aga kui keegi tuleks meile lisaks oleks see suur boonus, kuid siin tuleb lähtuda ikkagi reaalsusest,“ märkis peatreener.

Jalgpall

toetab Chanz