Premium liiga

toetab Chanz

Selveri ja Flora pikaaegne koostöö jätkub

Selver on olnud Flora toetaja juba alates 2014. aastast ning see koostöö saab jätku esialgu vähemalt 2025. aasta lõpuni. Eestimaise poeketi logo jääb ehtima Flora esindusmeeskonna mängusärki seljal.
 
Selver on üks pikemaid toetajaid Eesti spordis ja see põhineb Eesti kapitalil. Selver on olnud Flora toetaja ajast, mil Flora on saavutanud edu Eestis ja teinud ajalugu Euroopas. Selveri logo Flora särgil on tunnistanud neli Eesti meistritiitlit, kaks Evald Tipneri karikavõitu ning neli Eesti Superkarika võitu. Lisaks sellele kuulub Eestimaine poekett toetajate hulka, kes tegi võimalikuks Flora edu Euroopas eelmisel aastal, kui Flora jõudis esimese Eesti klubina UEFA Konverentsiliiga alagruppi. 
 
Selveri turundusjuht Triin Kaare: “Kodumaisel kapitalil põhineva ettevõttena on Selverile väga oluline panustada Eesti sporti ja kultuuri – oleme ise selle osa ja tahame sellesse ka tagasi anda. Oleme saavutanud mõnusa koostöö, mille jooksul on toimunud mitmeid ühisel jõul õnnestunud projekte. Hindame kõrgelt FC Flora rolli Eesti jalgpalli edendamises läbi jalgpalli kogukonna loomise, kus on osalised väga paljud osapooled noortest jalgpallihuvilistest profiliigani välja.”
 
FC Flora tegevjuht Reili Järvalt: Selver on olnud Flora toetaja väga pikka aega ning mul ääretult hea meel, et ühine koostöö jätkub ka järgmised neli aastat. Selver on Eesti ettevõte, kes panustab Eesti sporti ning noorte liikumisse väga jõudsalt. Meil on olnud juba väga pikaajaline ja sujuv koostöö ning koos Selveriga saame ellu viia erinevaid sportlike projekte.

Kogu Flora klubipere tänab Selverit pika usalduse eest ning et see koostöö kestaks veel pikki aastaid!
 

Premium liiga

toetab Chanz