Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

See käis kiirelt! Esimene Premium liiga peatreener sai kinga

Jani Sarajärvi vasakul
Jani Sarajärvi vasakul — FOTO: FC Nõmme United

Selleks hooajaks esmakordselt Eesti jalgpalli kõrgliigasse tõusnud FC Nõmme United andis teada, et on peale neljandat mänguvooru vallandanud peatreeneri Jani Sarajärvi.

FC Nõmme United ja klubi esindusmeeskonna peatreener Jani Sarajärvi lõpetasid koostöö. Esindusmeeskonna juhendamist jätkavad kuni uue peatreeneri ametisse nimetamiseni senised abitreenerid Randin Rande ja Juan Martinez.

“Täname siiralt Janit pühendunud töö ja panuse eest meie klubi arengusse! Soovime talle edu uutes väljakutsetes,” ütles FC Nõmme Unitedi president Mart Poom. “Usaldame seniste abitreenerite Randini ja Juani kogemusi ja oskusi, et hoida meie meeskond heas seisus ja jätkata mängijate arendamist kuni uue peatreeneri alustamiseni.”

Poom lisas, et Premium liiga debütandina on Nõmme United täielikult pühendunud selleks hooajaks seatud sportlike ja organisatoorsete eesmärkide täitmisele. “Tunneme nii platsi ääres kui ka igapäevastes tegemistes meie toetajate ja fännide suurt tuge, mis innustab meid pingutama. Suur aitäh kõigile, kes meid klubi ajaloolisel esimesel Premium liiga hooajal toetavad,” lausus ta.

Nõmme United ootab kõiki poolehoidjaid tribüünile juba sel reedel, 5. aprillil kell 19, mil Tallinnas Sportland Arenal kohtutakse põnevas matšis Tartu JK Tammekaga.

Jalgpall

toetab Chanz