Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Roman Kožuhhovski: oleme kõik kompleksid ületanud

Kuigi FC Kuressaare on Premium liigas näidanud tänavu koduväljakul korralikku mänguvormi ollakse peatreener Roman Kožuhhovski hinnangul enesekindlad ka võõrsil mängitavates kohtumistes ja kõiki vastaseid minnakse alati võitma.

„Me oleme meeskond, kes on kõik kompleksid ületanud ja mängime ka vastaste väljakul korralikult,“ tõdes Kožuhhovski, rõhutades siiski, et muidugi annab ka kodupublik Kuressaares teatud eelise ja motivatsiooni, mille toel on oma mängus kindlasti juurde pandud.

„Mängud on näidanud, et oleme just meeskonnana arenenud ning kui võtta iga mängija eraldi, siis oma suhtumisega treeningutesse ja mängudesse ollakse progressi teel. Sellise lähenemisega on ka mängu kvaliteet hetkel korralik.“

Samas kiitis Roman Kožuhhovski ka pealtvaatajaid, keda viimasel kohtumisel FC Floraga oli 355. „Fänne saame tuua tribüünidele juurde, kui mängime kvaliteetselt. Seepärast käib kõik käsikäes ning kui jätkame samas vaimus, siis usun, et tribüünid täituvad veelgi enam,“ oli peatreener lootusrikas.

Foto: Allan Mehik

Jalgpall

toetab Chanz