RFS purustas valitseva Eesti meistri FC Flora

FC Flora
FC Flora — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Valitsev Eesti ja valitsev Läti meister mängisid täna omavahel Liivimaa Taliliigas, kus Tallinna FC Flora pidi tunnistama RFSi paremust suisa 6:1. RFS mängis kolmandik kohtumisesest samuti ka vähemuses.

Tallinna FC Flora võttis kodus vastu suureskoorilise kaotuse, kui Läti meistri FC RFS-ile jäädi alla 6:1. Avapoolaeg EJL jalgpallihallis lepiti väravateta viigiga. Teisele poolajale tuli RFS vastu teravalt: avavärava lõi esmalt 47. minutil Žiga Lipušcek, kolm minutit hiljem kasvatas võõrustava meeskonna edu Flora omavärav. Kohtumises sai külalismeeskonna eest kaks väravat enda nimele Kenroy Kenoy Capmpell, ühe tabamuse lisasid Mikaze Nagasawa ja Jevgenijs Minins. Flora auvärava eest kandis hoolt Roland Lukas. Liivimaa taliliigas kogus Flora kolme mängu järel ühe võidu ja kaks kaotust. RFS läbis kõik mängud võidukalt.

Tallinna FC Flora - FC RFS 1:6 (87. Roland Lukas - 47. Žiga Lipušcek, 50. ov. Kaur Kivila, 71. 79. Mikaze Nagasawa, 91. Kenroy Kenoy Campbell, 83. Jevgenijs Minins)

Punane kaart: 14. Janis Ikaunieks