Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Reginald on tagasi Nõmme Kaljus!

Reginald Mbu Alidor
Reginald Mbu Alidor — FOTO: Kalju FC

Nõmme Kalju jalgpalliklubi annab teada, et 30-aastane prantslasest keskväljamootor Reginald Mbu Alidor on peale mitmeaastast pausi tagasi Nõmmel.

Prantsuse klubi LOSC Lille kasvandik Alidor liitus Kaljuga esimest korda kümme aastat tagasi, 2014 aastal ja Nõmmel veedetud aja jooksul on ta mänginud klubi edus olulist rolli. Algav jalgpallihooaeg on kogenud kaitsva poolkaitsja jaoks Eesti Premium liigas juba kaheksas.

“Väga hea on tagasi koju tulla. Tunnen algava hooaja eel elevust ja ootan Hiiu staadionil taaskohtumist Pantritega,” kommenteeris Reginald oma tagasipöördumist Kaljusse. 

“Meil on noor ja tahtmist täis meeskond, on tunda väga head energiat ja ma usun, et me oleme sellel hooajal üllatusvõimelised,” lisas poolkaitsja.

Nõmme Kalju peatreener Nikita Andrejev tõstab esile keskvälja positsiooni tähtsuse meeskonnas: “Väga tähtis liituja Kalju jaoks. Reginald on olnud aastaid Nõmme Kalju keskvälja nurgakivi ja oma Eestis veedetud aastate jooksul üks meie liiga parimaid. Tema taasliitumine meie noore meeskonnaga toob keskväljale hulgaliselt kogemust ja võitlusvaimu, tasakaalustades selle kaudu meeskonda väga olulisel moel.”

“Regi naaseb oma koduklubisse kindla liidrina, võttes kaasa võitjakogemuse mida noortega jagada. Klubi on talle aastate jooksul palju andnud ja nüüd ootame, et ta aitaks meil taas maksimaalseid eesmärke saavutada,” lisas peatreener.

Kalju president Kuno Tehva tervitas keskväljamootorit laulusõnadega: “Re-re, Reginald! Meie fännide laulusõnade saatel, tervitan kadunud poega tagasi Nõmme mändide all, et peatselt valmival Hiiu staadionil jälle üheskoos häid emotsioone pakkuda.”

“See liitumine on seotud heade mälestustega, uhke värk,” lisas Tehva.

Reginaldi kontol on Eesti Premium liigas kokku 183 mängu, 2 löödud väravat ja 11 väravasöötu. UEFA sarjades on kaitsev poolkaitsja mänginud kokku 23 korda. Nõmme Kaljuga on Eestis karikaid võidetud kolmel korral. Eesti meistriks on teda nõmmekate ridades kroonitud ühel korral, Eesti karika ja Eesti superkarika on ta Nõmmel peakohale tõstnud samuti ühel korral.

Jalgpall

toetab Chanz