Premium liiga

toetab Chanz

Premium liigas peetakse kaks tabelinaabrite vastasseisu

— FOTO: Svetlana Tšižova

Eesti klubijalgpall on jõudnud 31. vooru ning ees on ootamas mitmed vastasseise, mille tulemust on raske ette ennustada. Omavahel lähevad vastamisi tabeli naabrid Nõmme Kalju ja Pärnu JK Vaprus ning JK Narva Trans ja Tartu JK Tammeka.

Vooru avamängus kohtuvad täna, 7. oktoobril tabeli neljandal ja viiendal kohal olevad Nõmme Kalju FC ja Pärnu JK Vaprus. Sellel aastal on kaks klubide vahelist kohtumist lõppenud punktide jagamise ehk viigiga ning ühel juhul võitis Nõmme Kalju 1:0. Nii eelnevad kohtumised kui tõsiasi, et mõlemad on kogunud 42 punkti, viitab sellele, et ees ootab põnev ja tasavägine vastasseis. Mäng toimub EJL TNTK jalgpalliväljakul ja avavile kõlab kell 12.30. 

Kaks tundi hiljem pannakse pall mängu Kadrioru staadionil, kui vastamisi lähevad JK Tallinna Kalev ja Tallinna FCI Levadia. Kalev läheb mängule vastu kuuendalt tabelirealt, kui 30 vooru järel on kogutud 40 punkti. FCI Levadia on tabeliliider: 30 vooruga on kogutud 66 punkti. Mõlemad klubid on hetkel heas hoos, Levadia tuleb mängule vastu kindla 3:0 võiduga Narva Transi üle ning Kalevil on taskus viik Kuressaarega ja võit Paide vastu. Kohtumine algab 14.30.

Päeva kolmandas kohtumises lähevad vastamisi JK Narva Trans ja Tartu JK Tammeka. Piirilinna klubi esindusmeeskond on hetkel tabelis kaheksandal kohal ja üliõpilaslinna esindusmeeskond üheksandal kohal. Olenemata asjaolust, et tabelis ollakse kõrvuti, on punktide vahe kärisenud juba kaheksapunktiliseks. Sel aastal on jagatud punkte spordimehelikult: viimase kohtumise võitis 3:0 Tartu Tammeka, enne seda 2:0 Narva Trans ning hooaja esimeses vastasseisus mängiti 1:1 viiki. Mäng toimub Narva Kalev-Fama staadionil kell 17.00. 

Mänguvooru eelviimases vastasseisus pannakse pall mängu A. Le Coq Arenal Tallinna FC Flora ja FC Kuressaare vahel. Tegu vastasseisuga, kus kohtuvad piltlikult liiga tugevaim rünne ja nõrgim kaitse: Florale on seni löönud kokku 62 väravat, Kuressaarele aga löödud sama ajaga 55 väravat. Hooaja omavaheliste mängude väravate vahe on 11:1 Flora kasuks. Kohtunik paneb palli mängu kell 19.30.

Vooru telemängus kohtuvad sel nädalavahetusel Paide Linnameeskond ja Harju JK Laagri. Paide Linnameeskond asub tabelis hetkel kolmandal ja Harju JK asub viimasel kohal. Hooaja varasemad kohtumised on kõik lõppenud Paide kasuks 1:0, kusjuures kahel juhul on skoorimine jäänud teise poolaega. Mäng toimub pühapäeval Paide linnastaadionil algusega 14.30. 

Premium liiga

toetab Chanz