Premium liiga

toetab Chanz

Premium liigas mängitakse nädalavahetusel Kuressaarest Narvani

Harju JK Laagri
Harju JK Laagri — FOTO: Jana Pipar

Premium liigas pannakse sellel reedel, 12. mail, laupäeval, 13. mail ja pühapäeval, 14. mail pall mängu Tallinnas, Pärnus, Kuressaares, Pärnus ja Narvas, ühtlasi paneb 12. voor punkti hooaja esimesele kolmandikule.

Nõmme Kalju FC võõrustab reedel, 12. mail kell 19.00 Sportland Arenal eelmises voorus Tallinna FCI Levadia vastu suuremat sorti üllatuse sepistanud Harju JK Laagrit. Kaljul on käsil raske periood, olles kaotanud viimased neli mängu samas, kui Harju tuleb mängule ülimagusa võidu pealt tabeliliidri FCI Levadia üle. Omavahel on sel hooajal meeskonnad kohtunud korra. Tol märtsi keskpaigas peetud mängus tuli Harjul koduväljakul vastu võtta 1:2 kaotus. Mängu peakohtunik on Joonas Jaanovits, abikohtunikud on Veiko Mõtsnik ja Jaan Roos ning neljas kohtunik on Paul Kask. Videokohtunikena on ametis Kristo Tohver ja Risto Eelmaa.

Laupäeval, 13. mail kell 17.00 mängivad Pärnu Rehepapi kunstmuruväljakul suurepärast hooaega tegevad Pärnu JK Vaprus ja JK Tallinna Kalev. Vaprus, kes tõusis möödunud voorus 3. kohale, on heas hoos - liigas on saadud kirja viis võitu, kolm viiki ja kaotust. Külla sõitva Kalevi hetkevorm pole halvem, neil on ette näidata viis võitu, kaks viiki ja kolm kaotust. Omavahel on kohtutud korra, kui Kalev alistas samal staadionil Vapruse 2:0. Mängu peakohtunik on Kristjan-Eric Lääne, abikohtunikud on Aron Härsing ja Andrus Õun ning neljas kohtunik on Timo Sujev. Videokohtunikena on ametis Marko Liiva ja Tauno Rämson.

Sama päeva õhtul kell 19.30 võõrustab eelmises voorus võidurajale naasnud Paide Linnameeskond kodusel kunstmurustaadionil Tartu JK Tammekat. Mõlema meeskonna hooaja algus on kulgenud üle kivide ja kändude - Paide leiab ennast pärast 11. vooru 7. kohalt ning Tammeka 9. tabelirealt. Sel hooajal on meeskonnad omavahel leppinud väravateta viigiga. Mängu peakohtunik on Jagnar Jakobson, abikohtunikud on Sten Klaasen ja Egerd Pajustik ning neljas kohtunik on Reelika Turi. Vidokohtunikena on ametis Kevin Kaivoja ja Erkko Liiv. 

Saarlaste lipulaev FC Kuressaare võõrustab pühapäeval, 14. mail kell 14.30 liiga liidri kannule tõusnud Tallinna FC Florat. Kuressaarel oli kuni eelmise vooruni käsil liiga parimaid seeriad, kuid Paide Linnameeskond lõpetas selle. FC Flora tuleb mängule kolme järjestikuse võidu pealt. Omavahel on sel hooajal madistatud korra: aprilli alguses mängitud pidi Kuressaare koduväljakul alla vanduma 4:1 Florale. Mängu peakohtunik on Andrei Karhu, abikohtunikud on Petteri Schultz ja Risto Eelmaa ning neljas kohtunik on Tanel Ürpus. Videokohtunikena on ametis Kristo Külljastinen ja Jaan Roos.

Voorule paneb punkti JK Narva Trans ja Tallinna FCI Levadia mõõduvõtt. Mõlemad meeskonnad pidid eelmises voorus tundma kaotusekibedust - kui Trans vandus kodus 0:2 alla imelises hoos olevale Pärnu Vaprusele, siis Levadia sai kirja oma hooaja esimese kaotuse uustulnukalt Harju Laagrilt. Trans ja Levadia kohtusid liigas omavahel viimati märtsikuu keskpaigas ning siis sõitis piirilinnast kolme võidupunktiga koju Levadia. Pühapäevane taaskordne madin algab Narva Kalev-Fama staadionil kell 17.00. Mängu peakohtunik on Grigori Ošomkov, abikohtunikud on Riivo Stolts ja Lauri Salei ning neljas kohtunik on Denis Nõmm. Videokohtunikena on ametis Karl Koppel ja Sander Saga.

Vahendas, jalgpall.ee

Premium liiga

toetab Chanz