Premium liiga

toetab Chanz

Premium liiga voor viib vastamisi Paide ja Flora

Flora - Paide
Flora - Paide mängijad aktsioonis — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Sel nädalavahetusel, 7.–9. juulini mängitakse Premium liiga 20. vooru kohtumisi. Pall pannakse mängu Paides, Narvas, Laagris ja Tallinnas.

20. mänguvooru avab Paide Linnameeskonna ja tabeliliidri Tallinna FC Flora vaheline kohtumine. Viimasest omavahelisest kohtumisest, mis lõppes väravateta viigiga, on möödunud kolm vooru. Selle aja jooksul on Paide teeninud tabelisse 5, Flora 7 punkti. Hooaja esimene omavaheline kohtumine lõppes aprillis Paides Flora 3:1 võiduga. Ajaloos on Paide ja Flora kohtunud meistriliigas 58 korral, millest 47 on lõppenud Flora võiduga, viigiga on lepitud 10 korral ning Paide võiduga on lõppenud 1 kohtumine. Kas Paide paneb reedel koduväljaku eelise maksma, selgub juba kell 19.00 Paide linnastaadionil. Mängu peakohtunik on Rasmus Maalinn, abikohtunikud on Riivo Stolts ja Silver Sepp ning neljas kohtunik on Kristjan-Eric Lääne. Videokohtunikena on ametis Kristo Külljastinen ja Tauno Rämson.

Viimased kaks vooru kaotuseid tunnistama pidanud JK Narva Trans võõrustab laupäeval, 8. juulil kell 17.00 Narva Kreenholmi staadionil Pärnu JK Vaprust. Nii tabeli esi- kui tagumises osas käiv tihe rebimine ei luba kummalegi meeskonnale libastumist. Transi ja Vaprust eraldab tabelis seitse punkti, mis paigutab nad vastavalt kaheksandale ja neljandale kohale. Sel hooajal on omavahelistest kohtumistest kaalukausi enda kasuks pööranud Vaprus. Milliseks kujuneb kolmas kohtumine, selgub juba sellel laupäeval. Mängu peakohtunik on Kevin Kaivoja, abikohtunikud on Egerd Pajusik ja Sander Jürjens ning neljas kohtunik on Roman Daniljuk. Videokohtunikena on ametis Kristjan-Eric Lääne ja Risto Eelmaa.

Laupäevase mängupäeva lõpetab Kadrioru staadionil kell 19.30 JK Tallinna Kalev ja FC Kuressaare madin. Käesoleval hooajal on omavahelistest kohtumistest ühe kallutanud enda kasuks Kuressaare ning teise Kalev. Tabelis paikneb Kalev 28 punktiga 3. kohal, Kuressaarel, kel on üks mäng vähem peetud, positsioneerib 22 silmaga 6. kohal. Mängu peakohtunik on Juri Frischer, abikohtunikud on Veiko Mõtsnik ja Sander Saga ning neljas kohtunik on Kristo Külljastinen. Videokohtunikena on ametis Tanel Üprus ja Riivo Stolts

Pühapäevase mängupäeva avab kell 17.00 tabeli lõpus paiknevate Harju JK Laagri ja Tartu JK Tammeka madin. Selle hooaja kaks vastasseisu on enda kasuks pööranud Tammeka. Viimasest omavahelisest kohtumisest on möödunud kolm vooru, selle aja jooksul on Harju teeninud tabelisse kaks punkti, mis saadi viigimängudest JK Tallinna Kalevi ja FC Kuressaare vastu. Tammeka omakorda on pidanud vastu võtma kaotused. Kumb meeskond paneb oma sõna maksma, selgub pühapäeval kell 17.00 Laagri kunstmurustaadionil. Mängu peakohtunik on Kristo Tohver, abikohtunikud on Neeme Neemlaid ja Dmitri Vinogradov ning neljas kohtunik on Tanel Üprus. Videokohtunikena on ametis Kevin Kaivoja ja Lauri Salei.

Voorule paneb punkti pühapäeva õhtul kell 19.00 A. Le Coq Arenal peetav kohtumine, kus Tallinna FCI Levadia võõrustab Nõmme Kalju FC-d. Viimati kohtusid meeskonnad liigas maikuu lõpus, millest toona väljus Levadia 2:1 võiduga. Sellest ajast on Levadia teeninud tabelisse kolm võitu ja ühe viigi, Kalju on teeninud kaks võitu, mänginud korra viiki ning korra pidanud vastu võtma kaotuse. Tabelis paikneb Levadia 44 punktiga teisel kohal, Kalju 24 punktiga 5. kohal. Mängu peakohtunik on Grigori Ošomkov, abikohtunikud on Thor Vaas ja Andrus Õun ning neljas kohtunik on Martti Pukk. Videokohtunikena on ametis Marko Liiva ja Jaan Roos.

 

Vahendas, jalgpall.ee

 

Premium liiga

toetab Chanz