Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Premium liiga mängukorralduse eriauhindadega tunnustati Vaprust ja Levadiat

— FOTO: Liisi Troska/jalgpall.ee

Jalgpalligalal anti välja kaks eriauhinda silmapaistva panuse eest A. Le Coq Premium liiga mängukorralduse, Eesti klubijalgpalli ja mängude külastamise kogemuse arendamisel. Auhinnad pälvisid Pärnu JK Vaprus ja Tallinna FCI Levadia.

Eriauhinnad andis ProSecurity Partner välja koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga ning kahe organisatsiooni ühine plaan on mängukorralduse kvaliteedi tõusu tehtavaid pingutusi tunnustada eriauhindadega igal aastal. Eriauhinna väljapanekul arvestati A. Le Coq Premium liiga mängukorralduse hinnet, publikuhulka, piletitulu, järjepidevat tööd kogukonnaga, aga ka eriliste sündmuste korraldamist.

A. Le Coq Premium liiga parima mängukorraldusega klubiks nimetati Pärnu JK Vaprus. Publikumagneti eriauhinnaga pärjati mitmeid publikurekordeid purustanud Tallinna FCI Levadia.

ProSecurity Partneri juhatuse liige Einar Lillo kinnitas, et valiku langetamine oli ülimalt keeruline, kuid mõlemad laureaadid on läbivalt tõestanud oma pühendumust jalgpallile ja publikule. „Suur rõõm on näha sellist sära ja tahtmist läbi pika hooaja. Oluline on märkida, et meie ümber keerleva turvalisuse ja ohutuse tagamise keskmes on kõigi osaliste panus, kultuuritunnetus ja teenindus. Tribüünidel ja staadionil laiemalt toimuv emotsionaalne energiatulv loob võimsa impulsi kogu oma passionaarsuses,“ selgitas Lillo.

Mõlemale klubile anti välja auhind summas 2000 eurot.

Jalgpall

toetab Chanz