Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Premium liiga kalendris toimus mitu muudatust

— FOTO: Katariina Peetson/jalgpall.ee

Premium liiga kalender muutub selliselt, et liigahooaeg lõpeb enne novembrikuist koondiseakent. 3. septembri FC Flora - FCI Levadia mäng peetakse Kadrioru staadionil.

Flora ja Levadia vaheline mäng toimub A. Le Coq Arena asemel Kadriorus erakorraliselt 2. septembrile nihkunud staadionikontserdi tõttu. Muudatus on läbi räägitud mõlema klubiga.

Et Eesti klubide UEFA sarjade grupifaasi mittejõudmisel saab liigahooaja lõpuni mängida enne novembrikuist koondiseakent, räägiti läbi kevadistel dialoogkohtumisel. Mänguaegadena tekkis Premium liigas juurde kaks nädalasisest vooru, üks 26. ja 27. septembril ning teine 31. oktoobril ja 1. novembril.

Nädalavahetuse voorude mänguaegu korrigeeriti, et tagada võistkondadele sarnane puhkeaeg. Kalendris on välditud olukordi, kus üks meeskond tuleks mängule kahe ja teine kolme puhkepäeva pealt; on olukordi, kus mõlemad tulevad kahe puhkepäeva pealt ja olukordi, kus üks tuleb kolme ning teine nelja puhkepäeva pealt.

Et vältida olukorda, kus üks meeskond peaks mängima kahel nädalal järjest nädala keskel, viiakse need karikavõistluste 1/16- ja 1/8-finaalide mängud, kus Premium liiga klubid mängivad omavahel, 25. ja 30. novembrile. Muudatused on Premium liiga klubidega läbi räägitud, täpne kalender avaldatakse lähipäevil.

Jalgpall

toetab Chanz