Premium liiga

toetab Chanz

Video: Pärnu ja Kalju tegid väravaterohke viigi

Pärnu JK Vaprus
Pärnu JK Vaprus — FOTO: Svetlana Tšižova

Täna õhtul toimus Pärnus 24. Premium liiga mängudevoor, kus omavahel madistasid Pärnu Vaprus ja Nõmme Kalju. Kohtumine lõppes tulemusega 3:3.

Pärnu JK Vaprus – Nõmme Kalju FC 3:3 (47. Kapper, 64. Käos, 69. Kauber – 21. Dmitrijev, 28. Fortune II, 52. Jones)

Punane kaart: 77. Enrico Veensalu (Pärnu JK Vaprus)

Mängu protokoll.

Pühapäeval mängitakse samuti kaks kohtumist. Viimases kahes voorus tühjade kätega jäänud FC Kuressaaret ootab koduväljakul ees järgmine proovikivi, kui võõrustatakse tabeliliidrit Tallinna FCI Levadiat. Omavahelised kohtumised on sel hooajal selgelt enda kasuks kallutanud Levadia, tulemustega 4:1 ja 2:0. Kas Kuressaare paneb lõpuks koduväljaku eelise maksma ning saab oma mängu käima või jätkab Levadia oma head seeriat ka Saaremaal, selgub pühapäeval kell 14.30 Kuressaare linnastaadionil. Mängu peakohtunik on Jagnar Jakobson, abikohtunikud on Maikel Mikson ja Sander Järjens ning neljas kohtunik on Paul Kask. Videokohtunikena on ametis Kristjan-Eric Lääne ning Riivo Stolts.

Vooru viimases kohtumises võtab JK Tallinna Kalev koduväljakul vastu äsja Konverentsiliigast välja kukkunud Tallinna FC Florat. Nii Kalev kui Flora lähevad eelseisvale kohtumisele vastu eelmises voorus saadud viigipunktilt. Kalev leppis 1:1 viigiga Paides, Flora mängis kodus sama tulemusega viiki Vaprusega. Mõlemad meeskonnad vajavad hädasti kohtumisest punkte. Kalevi võidu korral kindlustatakse tabelis kolmas koht, Floral tekiks šanss mööduda tabeliliidrist FCI Levadiast. Kumb meeskond jääb peale, selgub pühapäeval kell 18.00 Kadrioru staadionil. Mängu peakohtunik on Kristo Külljastinen, abikohtunikud on Petteri Schultz ja Erkko Liiv ning neljas kohtunik on Denis Nõmm. Videokohtunikena on ametis Joonas Jaanovits ja Aron Härsing.

Kohtumise tipphetked: Soccernet TV & Premium liiga

Premium liiga

toetab Chanz