Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Paide Linnameeskonnast lahkuvad abitreener Erki Kesküla ning füsioterapeut Riina Riisik

Paide Linnameeskond andis sotsiaalmeedias teada, et tänavuse hooaja järel siirdusid uutele väljakutsetele klubi kollektiivi kõrgelt hinnatud ja palavalt armastatud liiget, esindusmeeskonna abitreener Erki Kesküla ning füsioterapeut Riina Riisik.

Kuus hooaega Paide Linnameeskonnaga olnud Erki jätab endast klubisse maha mõjusa jälje: koos Slava Zahovaikoga viis ta Linnameeskonna Eesti tippklubide hulka, Paide võitis oma esimesed medalid Premium liigas ning tegi esimesed sammud euroväljakutel. Koos Karel Voolaiuga pani Erki aga aluse klubi ajaloo esimesele karikavõidule ning kinkis meie fännidele tänavuse pöörase eurosuve. Erki, sinu panust meie klubi arengusse on võimatu sõnadesse panna, aitäh, südamest aitäh sulle! Jääme sinu kordumatut huumorisoont ja nakatavat naeru igatsema ning soovime sulle edu ja kordaminekuid kõiges, mida ette võtad; ning muidugi kuldset kätt kalavetel!

 Riina Riisik töötas Paide esindusmeeskonnaga kaks aastat, olles sealjuures ametis ka Eesti korvpalli ja jalgpalli rahvuskoondiste juures. Oleme ääretult tänulikud, et saime osa pühendunud, professionaalse ning ametialastes küsimustes järjekindlalt kõrgeimaid standardeid sihtiva füsioterapeudi tohutust töövõimest ning soojast isiksusest. Aitäh sulle, Riina, kõige eest! Ära unusta puhata ja võtta aega iseendale!

Jalgpall

toetab Chanz