Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Paide Linnameeskonnaga liitusid Silver Alex Kelder ja Oliver Niit

Oliver Niit (vasakul) ja Silver Alex Kelder
Oliver Niit (vasakul) ja Silver Alex Kelder — FOTO: Albert Kerstna / Stuudio24.ee

Premium liiga mullune pronksiklubi ning valitsev Tipneri karika võitja Paide Linnameeskond andis enda koduleheküljel teada, et tõi läheneva jalgpallihooaja eel oma ridadesse kogenud keskpoolkaitsja Silver Alex Kelderi (27, FC Kuressaare) ja talendika noore äärekaitsja Oliver Niidu (18, Tallinna FC Flora). 

Paide Linnameeskond kirjutab enda koduleheküljel:

Linnameeskonna spordidirektor Gert Kams ütles, et Kelderi tegemistel hoiti silma peal pikema perioodi vältel.

“Mul on hea meel, et temaga kokkuleppele jõudsime,” avaldas Kams Kelderi kohta, kes treenis Paide meeskonnaga juba jaanuari algusest. “Meie juures prooviperioodil viibides näitas ta just seda, mida ootasime: oma tugevusi ja häid omadusi kaitsemängus, mis annavad meile juurde nii vajaliku lisakäigu.”

Oliver Niiduga lepingu sõlmimist kommenteerides lausus Kams, et Niidus nähakse tulevikupotentsiaali Premium liigas läbi löömiseks.

“Oliver on mängijatüübilt tänapäevane äärekaitsja, kelle üheks trumbiks on agressiivse kaitsetegevuse kõrval ka oskus ründemängus lisajõuks olla,” kõneles spordidirektor. “Lisaks on Oliver väga ambitsioonikas ning paistab silma hea suhtumisega treeningtöösse.”

“Tervitame Silver Alexit ja Oliveri meie klubis,” lõpetas Kams.

Silver Alex Kelder avaldas sõlmitud kaheaastase lepingu üle heameelt. “Paides on ambitsiooni, see meeldib mulle, sest nii luuakse mängijale keskkond, kus kasvada, pingutada ja areneda. Ootan suure huviga superkarikat ja liigahooaja algust, et fännide ette astuda. Annan endast kõik, et meeskonnale kasulik olla!” kõneles ta.

Oliver Niit on tänulik Paide pakutud võimaluse eest karjääris esimene tõsisem samm teha. “On hea meel liituda Premium liiga ühe parima klubiga,” ütles noor kaitsja. “Paide aitas mul teha suure sammu edasi, nüüd pean teenitud võimaluse maksimaalselt ära kasutama, et areneda ise ning aidata meeskonnal paremaks saada.”

Silver Alex Kelder on SC Reali kasvandik, kes tegi debüüdi Premium liigas 2019. aastal FC Kuressaare ridades, olles enne seda esindanud aastaid Tallinna Kalevit esiliigas. Mullu tegi Kelder Kuressaare eest suurepärase hooaja ning käis koduses kõrgliigas väljakul 32 kohtumises. Kokku on Kelder Premium liigas pidanud 104 mängu, milles on löönud FC Kuressaare eest seitse väravat.

Tallinna FC Flora kasvandikust Oliver Niit on seni mänginud esiliigas, kus on kolme hooaja jooksul käinud FC Flora eest platsil 69 kohtumises ja löönud ühe värava. Ka on Niit pidanud üheksa mängu erinevate vanuseklasside noortekoondistes.

Jalgpall

toetab Chanz