Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Paide Linnameeskonnaga liitus abitreener Serbiast

Andreja Varićak
Andreja Varićak — FOTO: Paide Linnameeskond

Möödunud nädalal Paide Linnameeskonna peatreeneri kohale asunud Ivan Stojkovići ning tema abina jätkava Ats Sillaste kõrvale lisandus 35-aastane serblasest abitreener Andreja Varićak.

Varasemalt töötas Varićak abitreeneri ja taktikalise analüütikuna Serbia kõrgliiga klubis FC Radnicki 1923. Klubi saagiks äsja lõppenud Serbia Super Liga hooajal jäi kaheksas koht.

Andreja Varićak ütles, et võttis pakkumise suure rõõmuga vastu, sest on oodanud võimalust end välismaal proovile panna ning hindab eesootavat väljakutset kõrgelt.

“Kui Ivan mulle helistas ning mind oma meeskonda kutsus, oli see minu jaoks üllatus, aga samas mitte eriti suur, sest oleme Ivaniga head sõbrad ning tööalaselt kokku puutunud juba pikki aastaid,” rääkis ta. “Olime omavahel poolnaljatamisi rääkinud, et ühel päeval töötame kindlasti kusagil koos, nii et olen rõõmus selle üle, et see ongi lõpuks tõeks saanud.”

“Tunneme Ivaniga teineteist läbi ja lõhki ning see on minu nägemuses heaks koostööks ääretult oluline. Väga vähese ajaga olen saavutanud hea klapi ka Ats Sillastega ning ülejäänud Linnameeskonna staffiga, nõnda on kohanemine kulgenud väga kiiresti ja valutult,” lisas Varićak. “Klubi juhtkond on meile väga-väga detailselt ning professionaalselt kirjeldanud protsesside soovitud kulgemise ja eesmärgid. Saavutasime kiiresti üksmeele ning usun seetõttu, et suudame püstitatud eesmärgid täita!”

Andreja Varićaki enda kõrvale soovinud Linnameeskonna peatreener Ivan Stojković rääkis, et kohtus temaga 2016. aastal, mil nad omandasid üheskoos UEFA B-litsentsi.

“Andreja tugevusteks on tohutu töökuse kõrval ka tema analüütiline mõtlemine ning metoodiline lähenemine, millele tuginedes suudab ta üles ehitada mitmekülgse ning arendava treeningprotsessi,” kõneles Stojković. “Soovisin just teda oma meeskonda, sest tean kindlalt, et ta täiendab mind ning tal on klubile ja Eesti jalgpallile palju anda.”

Paide Linnameeskonna järgmine kohtumine leiab aset 7. juunil, mil võõrsil minnakse vastamisi valitseva meistri ja A. Le Coq Premium liiga hetkeliidri Tallinna FC Floraga.

Jalgpall

toetab Chanz