Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Paide Linnameeskond täiendas ridu Kamerunist pärit ründajaga

Abega
Abega — FOTO: Paide Linnameeskond

Paide Linnameeskonnaga liitus 19-aastane Kameruni ründaja Abega Enyang Ngu, kes eelmisel hooajal mängis Usbekistani meistriliiga meeskonnas FK Turon. Enne seda kuulus noor mängumees oma kodumaal tegutsevasse Destiny Restoration Sport noorteakadeemiasse.

Linnameeskonna uus tipuründaja kinnitab, et on eesootavaks väljakutseks valmis ning avanenud võimaluse üle põnevil. “Läbirääkimiste alates sain kiiresti aru, et soovin Paidega liituda. Klubi näitas minu vastu siirast huvi, usku ja pühendumust kogu protsessi vältel. Hindan seda kõrgelt ja teen kõik endast oleneva, et seda usaldust tugeva pingutuse ja väravatega tasuda,” lausus Ngu.

“Klubis on suurepärane personal, kes jagab ühiseid ideid. Tahan olla osa klubi ambitsioonidest ja annan endast parima, et nende täitumises peagi olulist rolli mängida. Soovin tänada kõiki, kes aitasid mul lepinguni jõuda, eriti tänulik olen oma perele ja agendile,” lõpetas ta.

Linnameeskonna spordidirektor Gert Kams tõstis esile värskelt liitunud ründaja füüsilisi omadusi. “Abega näol on tegemist kiire ja kehalistelt näitajatelt väga võimsa ründajaga, kelle sarnast oma edurivisse väga vajasime ja pikalt otsisime,” lausus Kams. “Vaatamata oma noorusele on tal juba välisliigas mängimise kogemus, mis teeb Linnameeskonda sulandumise tema jaoks kindlasti kiiremaks. Tervitame Abegat Paides ning soovime talle edu!”

Klubipoolsed suured tänud edastame ka Abega agent Georg Bikritskile, kellega koostöös enese edurivisse andeka mängija leidsime.
Abega Enyang Ngu hakkab Linnameeskonnas kandma särki numbriga 11.

Jalgpall

toetab Chanz