Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Paide Linnameeskond omandas püsivalt Ebrima Jarju mängijaõigused

Ebrima Jarju karikaga
Ebrima Jarju karikaga — FOTO: Liisi Troska (EJL)

Paide Linnameeskond annab oma koduleheküljel teada, et omandas Gambia partnerklubilt Real de Banjulilt möödunud hooajal oma debüütaastal Premium liiga hooaja parimaks väravavahiks valitud Ebrima Jarju mängijaõigused.

Linnameeskonna spordidirektor Gert Kams ütles, et seni laenulepingu alusel Paidet esindanud Jarju tohutu arengukiirus teeb klubi sportlikule personalile heameelt ning väravavahi mängijaõiguste Linnameeskonnale omandamine on klubi jaoks ääretult tähtis verstapost.

“See, mil moel Ebrima mullu pildile tõusis ning kuidas end nii lühikese ajaga Premium liiga number üheks mängis, on miski, mida on suutnud väga vähesed välismängijad meie kõrgliiga ajaloos,” lausus Kams. “Kahtlemata on selle juures väga suurt rolli mänginud meie väravavahtide osakonna suurepärane töö ning Jüris Sahkuri hindamatu kogemustepagas. Ebrima on õppimisvõimeline, eeskujuliku tööeetikaga ning esimesest päevast peale meie juures tõestanud end täieliku professionaalina, kel silme ees kindlad sihid ja eesmärgid. Oleme teoks saanud tehinguga väga rahul!”

Ebrima Jarju tänas usalduse eest nii Linnameeskonda kui oma eelmist klubi. “Olen väga, väga õnnelik, et minu teekond Paides sai kindla jätku. Soovin tänada oma kasvatajaklubi Real de Banjuli usalduse eest, mida nad minu suhtes üles näitasid, uskudes minusse ka siis, kui keegi teine seda ei teinud. Mind on hoitud ja usaldatud ka Paides nii meeskonnakaaslaste, treenerite kui juhtkonna poolt ning olen selle eest väga tänulik,” kõneles ta. “Nüüd aga koos meeskonnaga edasi uute eesmärkide poole!”

Jarju kerkis Linnameeskonna esikindaks mulluse Premium liiga hooaja teises pooles, mil Mihkel Aksalu jäi kimpu õlavigastusega. Möödunud aastal kokku 18 kõrgliigakohtumises Järvamaa esindusklubi väravasuul seisnud Jarju sai neis kirja seitse nullimängu. Tema hea esitus mängis suurt rolli ka eelmise nädala lõpul teenitud Eesti superkarikavõidus. Säravalt pildile kerkinud kindamees teenis möödunud aastal ka esimest korda kutse Gambia rahvuskoondisesse.

 

Ebrima Jarju
Ebrima Jarju — FOTO: Liisi Troska

Jalgpall

toetab Chanz