Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Otto-Robert Lipp allkirjastas Floraga 2-aastase lepingu

Otto-Robert Lipp(21) alustas hooajaks ettevalmistumist FC Flora esindusvõistkonnaga. Üks päev enne liigahooaja algust allkirjastas ründaja klubiga 2-aastase lepingu. Otto hakkab kandma särki numbriga 86.

Otto-Robert Lipp on esindanud Eesti U21 noortekoondist kahel korral ning on saanud Premium liigas kirja 39 kohtumist. Selle ajaga on kiire ründaja löönud 12 väravat ning andnud ka kaks väravasöötu.

Ettevalmistusperiood ei olnud Ottol nii õnnestunud, kui teistel, sest jäi teistest natukene maha pisivigastuse ja haigestumise tõttu. “Ettevalmistusperioodil jäin ma ülejäänud meeskonnast natuke maha väikse vigastuse ja koroona läbi põdemise tõttu, aga hea meel on selle üle, et olen hakanud end selles keskkonnas mugavamalt tundma ja saan arenema hakata,” ütles Otto-Robert Lipp.

Flora täiendas enda ründeliini juba enne Lippu ning see pani lisapinged peale. “Kuigi teiste ründemängijate palkamine minus eriti kindlat tunnet ei tekitanud, siis ma lootsin ikka, et ma saan sellest hooajast lõpuks profilepingu,” lisas Lipp.

“Tahan aidata meeskonda nii palju, kui ma saan. Tahan endale ja teistele tõestada, et ma saan hakkama ka tippklubis,” sõnas Otto.

“Ootan algavast hooajast palju väljakutseid nii endale kui ka meeskonnale. Loodan, et tuleb üks kõva ja edukas hooaeg,” lõpetas uus liituja. 

FC Flora spordidirektor Norbert Hurt: ”Otto-Robert Lipp on eelnevad hooajad olnud pikalt vigastustega väljas ja pole saanud korralikult treenida. Me soovime temaga meie keskkonnas tööd teha, et näha, kuidas ta sellel perioodil areneb. Kehaliselt on tegemist kiire ja vastupidava mängijaga. Samuti on tegemist väravalööjaga, kuid tipptasemel tuleb mängija tarkust juurde arendada.”

Foto: Janek Eslon

 

Jalgpall

toetab Chanz