Otseülekanne | Paide üritab Kuressaares saada tagasi võidulainele

Ivan Stojkovic ja Tarmo Kink
Ivan Stojkovic ja Tarmo Kink — FOTO: Paide Linnameeskond

Täna lähevad A. Le Coq Premium liiga 17. vooru kohtumises vastamisi FC Kuressaare ja Paide Linnameeskond.

Kodumeeskond sai viimati hooaja neljanda võidu, kui võõrsil alistati teist poolaega vähemuses mängides 1:0 tulemusega JK Narva Trans. Kuressaare on püsinud kõikide sarjade peale viimased kolm kohtumist kaotuseta. Paide pidi eelmises voorus vastu võtma hooaja kaheksanda kaotuse, kui kodus jäädi 0:1 tulemusega alla Pärnu JK Vaprusele. Paide on viimasest kuuest mängust kaotanud viis ning võitnud vaid ühe. Saarlased on liigatabelis 17 punktiga kuuendal, Paide 28 punktiga neljandal kohal. Meeskonnad on tänavu kohtunud kahel korral ning mõlemad vastasseisud on lõppenud Paide võiduga: Premium liiga esimeses ringis jäi tulemus 3:1, Evald Tipneri karikavõistluste veerandfinaalis olid Paide võidunumbrid 2:0. Saarlased on kaotanud Paide vastu viimased viis omavahelist kohtumist, olles nende mängudega löönud vaid kaks väravat.

Kuressaarel jääb reedesest kohtumisest eemale kapten Märten Pajunurm ning Paidel ääreründaja Siim Luts, kes kannavad mängukeeldu. Mängu peakohtunik on Kevin Kaivoja, abikohtunikud Sander Jürjens ja Neeme Neemlaid ning neljas kohtunik Andrei Karhu. Videokohtunikena tegutsevad Grigori Ošomkov ja Tauno Rämson.

Mängu kommenteerivad Alver Kivi ja Aivar Pohlak.