Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Nõmme Kaljuga liitub lootustandev Kanada ründaja!

David Emmanuel Promise Oluwatobi
David Emmanuel Promise Oluwatobi — FOTO: Aivo Kallas

JK Nõmme Kalju jalgpalliklubi andis enda koduleheküljel teada, et nende meeskonnaga on liitunud 195 cm pikkune Kanada ründaja David Emmanuel Promise Oluwatobi

Ta on 1.95 pikk, ta on ründaja ja tema passis ilutseb Kanada lipp. Saage tuttavaks: David Emmanuel Promise Oluwatobi!

Promise David liitub meie esindusvõistkonnaga Maltalt, kus esindas seni Sirens FC ja Valletta FC jalgpalliklubisid. Kõigest 21-aastane mängija on omandanud jalgpallihariduse Kanadas ning jõudnud pallida ka USA ja Horvaatia pinnal. Tipuründes tegutsev noormees sõlmis meiega 3-aastase lepingu ning tema potentsiaali arvestades võib uskuda, et kõik eeldused Eesti liigas läbi löömiseks on olemas.

Peatreener Kaido Koppel: “Promise Davidi puhul on tegu mehega, kellel on suur arengupotentsiaal. Töötame selle nimel, et klubil oleks pikaks ajaks hea ründaja, kelle abil väravaid lüüa.”

David avaldas omapoolses kommentaaris tänu klubile, kõrgematele jõududele ning lubas teha kõik ühise edu nimel: “Tänan jumalat ja Nõmme Kaljut võimaluse eest siin mängida! Kuna tegu on klubi jaoks sajanda juubeliaastaga, mõistan kui oluline on kõigi jaoks hästi esinemine, mängimine tiitlite nimel ning pääs Euroopa sarjadesse.”

Lisaks saatis noor mängumees tervitused fännide suunas ning ka väikese vihje oma hüüdnime osas: “Võite kindlad olla, et ei vea teid alt ning võitlen must-roosas särgis nii kuidas jaksan. Edasi Kalju, Batman on kohal!”

Nõmme Kalju meeskond jätkab veebruaris treeningmängudega, et olla märtsi esimesel nädalavahetusel algavaks liigahooajaks valmis. Jälgi meie tegemisi sotsiaalmeedias!

Jalgpall

toetab Chanz