Premium liiga

toetab Chanz

Nõmme Kalju tõi meeskonda mitmeid USA noortekoondiseid esindanud ääremängija

Zyen Jones
Zyen Jones — FOTO: Nõmme Kalju FC

Nõmme Kalju FC annab oma kodulehekülje kaudu teada, et nende meeskonnaga on liitunud ameeriklasest ääremängija Zyen Jones.

Nõmme Kaljuga on käed löönud Dallases sündinud, ent juba mõned aastad Euroopas mänginud kiire ääreründaja, kes Hiiule saabus madjarite maalt, Ungari klubist Ferencvaros.

Jones on esindanud mitmeid USA noortekoondisi ning olnud ka Saksa suurklubi Schalke 04 U19 nimekirjas. Värske liituja sõlmis Kaljuga pooleaastase lepingu, mida on soovi korral võimalik pikendada veel kaheks Premium liiga hooajaks.

Peatreener Nikita Andrejev: “Zyen on noor, väga kiire ja suure perspektiiviga mängija, kelle oskused aitavad meeskonnal saavutada püstitatud eesmärke. Meie sooviks on tema potentsiaal täies mahus ära kasutada ning aidata tal teha järgmine samm karjääris.”

Zyen ootab Pantritega kohtumist: “Teeb rõõmu, et olen lõpuks Tallinnas ja saan olla osa Kaljust. Ootan huviga kohtumist fännidega ja tahan kirjutada klubi Euroopa ajalukku omaltpoolt uue peatüki. Meeskond võttis mind hästi vastu ja anname üheskoos lahingu püstitatud eesmärkide nimel!”

Tule ja kohtu uuenenud meeskonnaga, juba 02. augustil madistab Kalju Karika 1/32 finaalis Tabasalu Ulasabat’iga ja 5. augustil Narva Transi, mõlemad mängud TNTK staadionil.

Premium liiga

toetab Chanz