Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Nõmme Kalju pikendas Pavel Mariniga lepingut

Pavel Marin
Pavel Marin — FOTO: Kalju FC Facebook

Nõmme Kalju jalgpalliklubi annab teada, et 2021 aastal liitunud ründav poolkaitsja Pavel Marin on järgmine kogenud kaljukas kes sai klubilt lepingupikenduse ja jätkab nõmmekate ridades.

Erinevaid Eesti koondiseid esindanud Pavel Marin tundis Kaljus jätkamise üle rõõmu: “Mul on hea meel pikendada Kaljuga lepingut. Näen väga palju muutusi meie noorenenud meeskonnas ja tahan olla üks mängijatest kelle peale noored saavad alati loota, et neid aidatakse ja vajadusel suunatakse. Veel rohkem ootan ma Hiiu mändide all mängimist, seda ei saa vähetähtsustada, sest me oleme 3 aastat olnud ilma koduta ja lõpuks terendab realistlik võimalus sinna naaseda. Minu jaoks oleks see üldse esmakordne kanda kalju särki Hiiu staadionil vaatamata sellele, et mul läheb neljas aasta klubis.”

Ta lisas: “Usun, et sinna jõuab rohkem meie rahvast ja fännid saavad ka lõpuks koju tagasi.”

Nikita Andrejev võtab peatreenerina oma nägemuse kokku järgmiselt: “Kogemustega liider ja oluline lüli meie uuenenud meeskonnas, Marin on rohkem kui okas mis loeb ja mul on hea meel, et ta on meiega. Ootan temalt algaval hooajal palju väravaid ja olulisi väravasööte.”

Kuno Tehva andis Marini jätkamisele klubi poolse vaate: “Õiged mehed, õiges kohas. Paśal on sisu ja seda ta meile ka näitas. Võib juhtuda, et näeme sellel hooajal hoopis uuel tasemel Marinit ja selle üle on meil kõigil väga hea meel.”

Pavel Marini kontol on Eesti Premium liigas kokku 236 mängu, 41 löödud väravat ja 56 väravasöötu. Eesti rahvuskoondist on Marin esindanud 14 korda ning löönud sinisärkide eest 2 väravat. UEFA sarjades on Marin mänginud 9 korda ja löönud 1 värava. Eesti meistriks on teda kroonitud kahel korral, Eesti karika on ta peakohale tõstnud samuti kahel korral ja ühel korral on õnnestunud võita Eesti superkarikas

Jalgpall

toetab Chanz