Premium liiga

toetab Chanz

Nõmme Kalju aprillikuu kokkuvõte: Premium Liiga kuumus kogub tuure!

Nõmme Kalju mängijad vasakul ja FCI Levadia mängumees paremal
Nõmme Kalju mängijad vasakul ja Ernest Agyiri paremal — FOTO: Katariina Peetson

Nõmme Kalju FC võttis enda sotsiaalmeedia kanalil kokku aprillikuu mängud Premium liigas, kus peale esimest mänguvooru ollakse 5. kohal.

Tasavägine, põnev ja ootamatusi täis – Premium Liiga tabel leiab end peale esimest ringi üpris pöörases järjestuses! Punkte võideti, punkte kaotati ning avaringi lõpetuseks leiavad nõmmekad end viiendalt tabelirealt.

Kuu algus tõi võidud, lõpp treenerivahetuse.

Viimaks talve jäisest haardest pääsenud jalgpalliliiga oli aprillis mängude ja sündmusterohke. Kuu alguses korjatud võidupunktid Narva Transi ja Tartu Tammeka vastu ladusid hea stardipositsiooni eesootavateks proovikivideks põhikonkurentide, Paide LMi ning FC Floraga.

Mõlemad mängud randusid viigisadamas, mis tunnistame otsekoheselt, maitsesid kui kaotused. Viimaste sekunditega ära antud võidud olid kahtlemata valusad ning vesi konkurentide veskile. Järgnenud kaotus FC Kuressaarele ning tabelisse kirjutatud null FCI Levadia vastu asetavad Kalju avaringi lõpetuseks täpselt tabeli keskele. Alates 28. aprillist juhendab esindusmeeskonda Nikita Andrejev, kelle abiks on Artjom Artjunin. Jõudu tööle, mehed!

Tere tulemast tagasi, Kaspar Paur!

Pikalt meeskonda tagasi oodatud Kaspar Paur on tervenenud vigastusest ning tegi Kuressaares oma selle hooaja debüüdi. Tere tulemast tagasi võitleja!
Mängus Levadiaga oli meeskonna koosseisus taas ka Henri Järvelaid, kes loodetavasti juba lähiajal taas murule jookseb. Vigastust ravivad endiselt Andre Fortune, Vladimir Avilov ning Alex-Mathias Tamm.

Auhinnajaht – selle hooaja kodumängude traditsioon!

Jaht Premium Liiga karikale jätkub täie hooga juba eeloleval nädalal. Kõik alla 16-aastased tulgu aga jahtima auhindu, mida Nõmme Kalju see hooaeg sadade viisi välja jagab! Auhinnajaht toimub iga kodumängu eel ning on mõeldud kõigile noortele jalkasõpradele. Võta sõbrad, kutsu vanemad ja tule pööra Sportland pahupidi! Linnurahu siin ei kehti!

Aprillikuu tulemused:
Nõmme Kalju – Narva Trans 2:0(Subbotin, Tamm)
Nõmme Kalju – Paide LM 1:1(Antonov)
Tartu Tammeka – Nõmme Kalju 0:2(Volkov, Subbotin)
Nõmme Kalju – FC Flora 2:2(Volkov, Šlein)
FC Kuressaare – Nõmme Kalju 2:0
Nõmme Kalju – FCI Levadia 0:1

Toimetas: Veiko Valdna (Nõmme Kalju FC Facebook)

Autor/allikas: Kalju FC Facebook

Premium liiga

toetab Chanz