Premium liiga

toetab Chanz

Nõmme Kalju ametlik teadaanne! Muudatused publiku jaoks kodumängul FC Floraga

Kaido Koppel
Kaido Koppel — FOTO: Liisi Troska/ jalgpall.ee

Seoses 19.04 Sportland Arenal toimuva Premium liiga mänguga Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Flora vahel, edastab Nõmme Kalju FC ametliku teadaande, mis puudutab publiku paiknemist staadionil.

Sissekujunenud tava kohaselt on Sportland Arenal kodumängu korraldava klubi fännide jaoks eraldatud staadioni parempoolne, niiöelda muruväljaku poolne tribüün.

Lähtudes Eesti Jalgpalli Liidu poolt meile saadetud märgukirjast teatame, et Nõmme Kalju fännide paiknemine eelseisval kodukohtumisel FC Floraga on vasakul tribüüniosal(raudtee pool)!

Muudatuse tegemisel oleme arvesse võtnud EJL-i poolt klubile saadetud järgnevat selgitust:

Sportland Arenal on välja kujunenud tava, kus on fännisektorid. See ei sõltu asjaolust, kelle kodumäng on. FC Flora fännisektor on Sportland Arena tribüüni selles otsas, mis paikneb muruväljakutele lähemal. Samamoodi on A. Le Coq Arenal: fännisektorid nii Kalju, Levadia kui Flora fännide jaoks on ajalooliselt välja kujunenud. See kõik on jalgpallikultuuri tavapärane osa, mida tuleb austada ja mille järgi tegutseda. Kõigil Kalju – Flora seni Sportland Arenal peetud mängudel (sh kõigil Kalju kodumängudel) on Flora fännisektor olnud tribüüni muruväljakute poolses otsas ja Kalju fännisektor teises otsas. Homse Premium liiga mängu Kalju – Flora planeerimisel, korraldamisel, turvaplaani koostamisel, pürotehnika taotlusel jms tuleb sellega arvestada.

Vabandame seoses ebamugavustega ning palume kõigil kaljukatel koguneda mänguks vasakule tribüüniosale. Tuline jalgpallimatš algab kell 19:00, kohtumise kavas muudatusi ei toimu.

Premium liiga

toetab Chanz