Premium liiga

toetab Chanz

Nädalasisene voor viib vastamisi Flora ja Paide

Flora ja Paide
Flora ja Paide — FOTO: Jana Pipar/Jalgpall.ee

Premium liiga 16. vooru kohtumised mängitakse teisipäeval, 6. juunil ja kolmapäeval, 7. juunil. Vooru põnevusmängus lähevad vastamisi tabeliliider Tallinna FC Flora ning äsja uue peatreeneri ametisse nimetanud Paide Linnameeskond.

Teisipäeval mängitakse kaks kohtumist. Eelmises voorus Tartu JK Tammekaga väravateta viiki mänginud FC Kuressaare võtab kodusel linnastaadionil kell 18.00 algavas kohtumises vastu võidulainele naasnud Tallinna FCI Levadia. Meeskondade viimane omavaheline kohtumine lõppes FCI Levadia 4:1 võiduga. Viimasest 20 mängust on FCI Levadia saanud kuusteist võitu, Kuressaare ühe ning kolmel korral on mängitud viiki. Mängu peakohtunik on Joonas Jaanovits, abikohtunikud on Jaan Roos ja Sten Klaasen ning neljas kohtunik on Rasmus Maalinn. Videokohtunikena on ametis Marko Liiva ja Tauno Rämson.

Viimases omavahelises kohtumises viigipunktid jaganud Nõmme Kalju FC ja Pärnu JK Vaprus kohtuvad TNTK jalgpalliväljakul teisipäeva õhtul kell 20.00 algavas kohtumises. Viimase viie vooruga on Kalju teeninud tabelisse neli punkti, Vaprus seitse. Mõlemad meeskonnad pidid möödunud voorus vastu võtma kaotuse – Kalju jäi võõrsil seisuga 2:1 alla FCI Levadiale, Vaprus pidi koduväljakul tunnistama Harju JK Laagri 1:0 paremust. Kumb meeskond jõuab tagasi võidulainele või lepitakse taaskord viigipunktiga, selgub teisipäeva õhtul. Mängu peakohtunik on Juri Frischer, abikohtunikud on Veiko Mõtsnik ja Risto Eelmaa ning neljas kohtunik on Karl Kena. Videokohtunikena on ametis Grigori Ošomkov ja Sander Saga. 

Kolmapäeval mängitakse liigas kolm kohtumist. JK Tallinna Kalev võõrustab Kadrioru staadionil kell 18.00 algavas kohtumises värsket Tipneri karikavõitjat JK Narva Transi. Viimati madistasid meeskonnad omavahel aprillikuu lõpus, mis toona lõppes Transi 2:1 võiduga. Kui Kalev pidi eelmises voorus tunnistama võõrsil tabeliliidri Tallinna FC Flora 3:0 paremust, siis Trans naases peale neljamängulist kaotusseeriat tagasi võidulainele, kui võõrsil oldi 2:1 seisuga paremad Paide Linnameeskonnast. Mängu peakohtunik on Kristo Külljastinen, abikohtunikud on Riivo Stolts ja Maikel Mikson ning neljas kohtunik on Roman Daniljuk. Videokohtunikena on ametis Jagnar Jakobson ja Jaan Roos.

Samal ajal, kell 18.00 kõlab avavile Tartu Tamme staadionil, kus omavahel asuvad mõõtu võtma tabeli kaks tagumist: Tartu JK Tammeka ja Harju JK Laagri. Nii Tammeka kui Harju on viimase viie vooruga saanud oma mängu käima: Tammeka on teeninud ühe võidu, kolme viigi ja ühe kaotusega tabelisse viis punkti, Harju on kahe võidu ja kahe viigi ning ühe kaotusega teeninud kaheksa punkti. Viimane omavaheline kohtumine lõppes Tammeka 3:2 võiduga. Kas Harju võtab kolmapäeval Tartust revanši varakevadise kaotuse eest selgub Tamme staadionil. Mängu peakohtunik on Martti Pukk, abikohtunikud on Lauri Salei ja Silver Sepp ning neljas kohtunik on Richard Toom. Videokohtunikena on ametis Kristo Tohver ja Tauno Rämson.

Vooru keskses kohtumises lähevad kell 19.00 algavas kohtumises A. Le Coq Arenal vastamisi tabeliliider Tallinna FC Flora ning äsja värske peatreeneri ametisse nimetanud Paide Linnameeskond. Kui Floral on käsil seitsmemänguline võiduseeria, siis Paide viimane võit jääb kuu tagusesse aega. Viimati mängisid Flora ja Paide omavahel liigas aprillikuu lõpus, mis toona lõppes FC Flora 3:1 võiduga. Kas Flora jätkab oma võiduseeriat või saab Paide oma mängu käima, selgub juba kolmapäeva õhtul. Mängu peakohtunik on Karl Koppel, abikohtunikud on Petteri Schultz ja Egerd Pajusstik ning neljas kohtunik on Kevin Kaivoja. Videokohtunikena on ametis Marko Liiva ja Thor Vaas. 

Vahendas, jalgpall.ee

Premium liiga

toetab Chanz