Premium liiga

toetab Chanz

Martin Kase asub tööle Paide Linnameeskonna mänedžerina!

Autor/allikas: Paide Linnameeskond Facebook / Foto: Albert Kerstna / Stuudio 24.

Kuue aasta vältel Paide Linnameeskonna eest 152 Premium liiga mängu pidanud ja neis üheksa väravat löönud, tänavu Pärnu Vapruse värve esindanud keskkaitsja Martin Kase tõmbas lõppenud hooaja järel profikarjäärile joone alla ning asub detsembri keskpaigast tööle Paide Linnameeskonna esindusmeeskonna mänedžerina.

Martin Kase tõdes, et Paidesse naasmine teeb südame soojaks. “Suur rõõm! See on klubi, kus tundsin end koduselt juba mängijana, sest klubipere on ääretult kokkuhoidev ja toetav,” lausus Paide sajaliste klubi liige Kase.

“Pärast seda, kui olin oma kandidatuuri üles seadnud, settis minus juba vestlusvooru järel kindel teadmine, et soovin oma lähituleviku uuesti Linnameeskonnaga siduda,” lisas ta. “Ees ootab palju huvitavat tööd ja vanu häid tuttavaid ning vahepealse aja jooksul suure sammu edasi astunud organisatsioon. Nüüd tuleb endast parim anda, et minu jaoks uudses rollis luua meeskonnale parimad tingimused edu saavutamiseks. Hakkame tööle, kutid!”

Linnameeskonna spordidirektor Gert Kams selgitas, et väga kõrge tasemega konkursil kallutas otsuse Martin Kase kasuks tema kohusetundlikkus ja teadmised jalgpalliklubi toimimisest.

“Martin on igas mõttes meeskonnamängija, ääretult kõrge vastutustunde ja tööeetikaga,” kommenteeris Kams. “Ta teab ja mäletab peensusteni meie klubi köögipoolt, treeningbaase, rutiine, mängupaiku ja inimesi. Konkursile laekus suur hulk väga tugeva taustaga CV-sid, ent Martini puhul torkas silma tema kindlameelsus, arusaam eesootava töö iseärasustest ning soov areneda koos klubiga.”

Kams lisas, et jalgpalliklubis töötamisel on üks suuremaid eeldusi edu saavutamiseks jäägitu pühendumine. “Teisiti ei ole see mõeldav,” tõdes ta. “Töö on pingeline, ajamahukas ja nõudlik. Martini puhul sai kiiresti selgeks, et ta mõistab hästi tõsiasja, et klubi ja meeskonna edu tagamiseks tuleb teha nii-öelda kulisside tagust tööd samasuguse kire ja pühendumisega nagu väljakul. Mul on ääretult hea meel, et Paide Linnameeskonna legend on taas meiega!”

Martin Kase on Premium liigas kokku pidanud 256 mängu ja löönud neis 16 väravat. Oma mängijakarjääri jooksul esindas ta Tallinna Kalevi, Tallinna FC Flora, Viljandi Tuleviku, Paide Linnameeskonna ja Pärnu Vapruse värve. Linnameeskonna mänedžerina hakkab Kase korraldama esindusmeeskonna igapäevatöö sujuvat toimimist, vastutades meeskonna varustuse, treeningbaaside, transpordi ja reisikorralduse ning majutuse ja dokumentatsiooni eest.

Premium liiga

toetab Chanz