Levadia võitis Türgis esimese kontrollkohtumise, mäng lõpetati seoses kehvenenud ilmastikuolude tõttu 20 minutit varem!

FCI Levadia võitis 2-0 FK Grafičari, mäng lõpetati seoses kehvenenud ilmastikuolude tõttu 20 minutit varem!

FCI Levadia võitis Türgis esimese kontrollkohtumise 2-0 FK Grafičari vastu. Mäng lõpetati 70. minutil seoses halvevenud ilmastikutingimustega (tugev tuul ja vihm).

FCI Levadia poolt lõid väravad: 1-0 Artur Pikk (15′ min), 2-0 Frank Liivak (48′ min).

FCI Levadia eest käis väljakul testimisel viibiv 20-aastane Serbia poolkaitsja Miljan Momcilovic. Momcilovic on FK Partizan Belgrade kasvandik, kes mänginud ka Serbia U17 ja U19 koondiste eest.

Peatreener Marko Saviči kommentaarid: “Oli hea mäng hea vastasega. Teadsime, et meeskondade füüsiline vorm on erinev. Vastased olid 100% füüsiliselt valmis, samas kui meie oleme hetkel kuskil 50% peal oma füüsilisest vormist. Oli hea sõprusmäng, kahjuks ei saanud halva ilma tõttu mängu lõpuni mängida. Esimese mängu kohta oli hea ja rahuldust pakkuv sooritus”.

FCI Levadia koosseis:

Karl Andre Vallner (Artur Kotenko 45′), Ilja Antonov (Artur Sakarias 65′), Maksim Podholjuzin, Milan Mitrovič (Maximiliano Achille Uggè 45′), Artur Pikk (Markus Jürgenson 45′), Marko Putinčanin, Bogdan Vaštšuk (Milijan Momcilovic 45′), Ernest Agyiri (Karl Rudolf Õigus 45′), Zakaria Beglarishvili (Artjom Komlov 45′), Frank Liivak (Robert Kirss 65′), Elliton Antonio Costa Morais “Liliu” (Murad Velijev 45′).

FCI Levadia järgmine kohtumine ootab ees 06.02 ja vastaseks Ukraina kõrgliiga meeskond Rukh Lviv.