Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Levadia esindusvõistkond alustas hooajaks ettevalmistumist

Levadia alustas uueks hooajaks ettevalmistust
Levadia alustas uueks hooajaks ettevalmistust — FOTO: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Eelmisel hooajal Premium liigas FC Florale napilt alla jäänud ja teise koha teeninud FCI Levadia jalgpalliklubi alustas uueks hooajaks ettevalmistust.

Levadia kogunes esmaspäeval, kui rassiti jõusaalis. Teisipäeva hommikul käidi uuesti jõusaalis, misjärel tehti EJL-i jalgpallihallis pooleteisetunnine pallitreening.

"Kuna me ei võitnud eelmisel hooajal Premium liigat, siis on normaalne, et oleme sel hooajal rohkem motiveeritud. Samas arvan, et sel hooajal on veel keerulisem võita, sest on ka Flora, Paide ja Kalju, kes tahavad võita. Peame eelmise hooajaga võrreldes edasi arenema. Minu jaoks on hea, et olen nende mängijatega aasta aega juba olnud," sõnas Torres Soccernet.ee-le.

Eesti koondisega reisisid Levadia mängijatest Küprosele väravavaht Karl Andre Vallner, kaitsjad Ken Kallaste, Rasmus Peetson ja Edgar Tur ning poolkaitsjad Mark Oliver Roosnupp, Nikita Vassiljev ja Mihkel Ainsalu.

Levadia ei osale Liivimaa Taliliigas, vaid siirdub veebruari alguses kaheks nädalaks Valenciasse treeninglaagrisse, mille käigus minnakse vastamisi Hispaania meeskondadega. "Praeguse seisuga mängime Levante, Valencia ja Villarrealiga," loetles Torres mõned meeskonnad, aga kohtumisi peaks olema vähemalt neli. 

Küsimusele, kas Levadia mängib La Liga meeskondadega, vastas peatreener: "Ma ei tea. See on nende otsus, kas nad kasutavad esindus- või duubelmeeskonna mängijad. Meie jaoks on need mängud igal juhul heaks ettevalmistuseks."

Levadia koosseis esimesel treeningul:

Bourama Fomba, Heitor, Til Mavretic, Mollo Bessala, Michael Schjönning-Larsen, Aleksander Filatov, Oliver Ani, Ioan Yakovlev, Aleksandr Zakarljuka, Murad Velijev, Robert Kirss, Maksimilian Skvortsov, Artur Sakarias, Dmitri Pjatajev, Romeo Aan ja kaks testitavat.

Jalgpall

toetab Chanz