Legion alustas Premium liiga üleminekumängudel võimsalt

Kolmapäeval, 23. novembril peeti Elva Nike Arenal Premium liiga esimene üleminekumäng, kus Tallinna JK Legion alistas kindlalt 3:0 FC Elva, kirjutab jalgpall.ee.

Endine Tartu Tammeka keskpoolik Andre Paju ei suutnud Elva poolelt otsustavat murret mängu tuua. Foto: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Legion alustas mängu suurepäraselt, kui juba üheksandal minutil suudeti tänu Erko Jonne Tõugjase väravale juhtima minna. Esimese pooltunni möödudes duubeldas Legioni eduseisu Markus Vaherna.

Selle hooaja Legioni suurim väravakütt Nikita Ivanov tegi 43. minutil seisuks 3:0, mis jäi mängu lõpuni tabloole püsima.

Võiduga tegi Legion suure sammu Premium liigasse püsimajäämise nimel. Otsustav korduskohtumine leiab aset 27. novembril kell 13.00 Sportland Arenal.