Jalgpall

toetab Chanz

Kaotusseisust välja tulnud Paide Linnameeskond alistas vähemuses lõpetanud Flora

Paide mängumehed
Paide mängumehed — FOTO: Paide Linnameeskond Facebook

Jalgpalli Premium liigas teenis 7. mänguvoorus väärt võidu Paide Linnameeskond, kes alistas võõrsil 3:1 vähemuses lõpetanud FC Flora.

Juba teisel minutil Kristo Hussari tabamusest kohtumist juhtima läinud Flora jäi 31. minutil vähemusse, kui punase kaardi teenis Mihhail Kolobov. Flora väravavaht tõrjus esmalt Patrik Kristali löögi, kuid seejärel otsustas Kolobov tõrjuda käega  väravajoonelt Daniel Lutsu löögi, millele järgnes punane kaart ning penalti Paidele. Penalti realiseeris kindlalt Robi Saarma (1:1). 42. mänguminutil viis Karl Mööl Paide 2:1 juhtima ning 94. minutil vormistas Robi Saarma 3:1 võidu. Paide teenis kahe kaotuse kõrvale viienda võidu. Florale see oli kolme võidu ja kahe viigi kõrvale teiseks kaotuseks.

Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond 1:2 (2. Kristo Hussar - 31. pen., 90+4. Robi Saarma, 42. Karl Mööl)

Eemaldamine: 31. Mihhail Kolobov