Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Kalju tõi Itaaliast keskkaitsja laenule

Roko Vukušić
Roko Vukušić — FOTO: Kalju FC

Nõmme Kalju ja Itaalia klubi Modena sõlmisid laenulepingu mille alusel liitub nõmmekatega 19-aastane Horvaatia keskkaitsja Roko Vukušić.

Nõmmekate kaitseliini tugevdama tulnud horvaat on Eestisse saabumise üle rõõmus: "Mul on väga hea meel Nõmme Kaljuga liitumise üle ja usun, et see on minu edaspidise karjääri jaoks õige otsus. Kui mulle tehti ettepanek Kaljuga liitumiseks, siis ei pidanud kaua mõtlema, sest meeskond tahab võita karikat, pääseda UEFA sarja ja mängida Premium liigas kõrgetele kohtadele. Uued meeskonnakaaslased võtsid mind hästi vastu ja kohe peale esimest trenni tajusin, et olen heas keskkonnas. Ootan klubi fännidega kohtumist ja oma esimest mängu Kalju särgis."

"Lõpetuseks tahan tänada klubi presidenti, Hr. Tehvat usalduse eest ja tahan oma mänguga tõestada, et see usaldus oli õigustatud," lisas Roko.

Nõmmekate peatreener Nikita Andrejev sekundeerib: "Vajasime kaitseliini veel ühte mängijat ja Roko näol oleme leidnud oma vajadustele vastava täienduse."

"Võime uuele hooajale vastu minna rahuliku südamega, sest meeskonnas on meil nüüd nii kogemust, noorust, kiirust, konkurentsi kui ka piisavalt sügavust," lisas peatreener.

Modena FC on Itaalia jalgpalliklubi mis asutati 1912. aastal ja taasasutati 2018. aastal, olles suurema osa oma tegevusest mänginud Itaalia Serie B-s.
Sibenikis sündinud keskkaitsja alustas oma karjääri 14-aastaselt HRK Spliti noortemeeskonnas, liitudes Modenaga 2023. aastal.

Kaljuga liitub Vukušić esialgu juuni lõpuni kestva laenulepingu alusel, hakates kandma särginumbrit 46.

Jalgpall

toetab Chanz