Premium liiga

toetab Chanz

Kalju ja Flora tegid väravateta viigi

Kalju mängijad
Kalju mängijad — FOTO: Mati Hiis

Premium liiga 27. mängudevoor hakkab vaikselt lõpule jõudma, kui tänases esimeses kohtumises olid vastamisi Flora ja Kalju. Kohtumine lõppes tulemusega 0:0.

Nahkkera käis korra küll Flora väravas, kui Gussev värava lõi, aga eelnevas olukorras tehti viga ning VAR võttis Kaljult värava ära.

Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Flora 0:0

Mängu protokoll.

Pärnu JK Vaprus ja Coolbet Eesti pühendavad pühapäevase mängu vähiravifond Kingitud Elu toetuseks. Seni seitsme korraldatud heategevusliku mängupäevaga on üheskoos 4281 külastaja ja Pärnu esindusmeeskonna 16 väravaga fondi toetuseks kogutud 24 110 eurot. Heategevuslik mängupäev toimub sel pühapäeval, 17. septembril kell 17.00, kui Pärnu Rannastaadionil võõrustatakse FC Kuressaare meeskonda. Meeskonnad lähevad kohtumisele vastu erinevalt emotsioonilt – Vaprus kordas oma hooaja suurimat võitu, kui võõrsil alistati Harju JK Laagri 4:0. Kuressaare mängis võõrsil 1:1 viiki Tammekaga. Meeskondade omavahelistes kohtumistes võttis märtsikuus 2:1 võidu Vaprus, maikuus võitis sama tulemusega Kuressaare. Mängu peakohtunik on Grigori Ošomkov, abikohtunikud on Tauno Rämson ja Erkko Liiv ning neljas kohtunik on Andrei Karhu. Videokohtunikena on ameti Jagnar Jakobson ja Sander Saga.  

Premium liiga

toetab Chanz