Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Juba minek! Floraga hiljuti 2-aastase lepingu sõlminud Otto-Robert Lipp läheb laenule

Alles hiljuti klubiga 2-aastase lepingu sõlminud ründaja Otto-Robert Lipp(21) läheb FC Kuressaarde laenule, et saada rohkem mängupraktikat Premium liigas.

Foto: Janek Eslon

 

Otto tegi Floraga kaasa ettevalmistusperioodi uueks hooajaks ning jõudis mängida ka Flora U21 meeskonna eest Esiliiga avalahingus Viimsi JK vastu. Ründaja oli platsil terve kohtumise vältel ning vastane alistati 2-1. Paraku jäi see hetkel Lipu ainsaks ja viimaseks mänguks Flora särgis sellel hooajal – ründaja liitub Premium liiga klubi FC Kuressaarega aastase laenulepingu alusel. Üks on kindel, Otto tahab selle aasta veeta progressiivselt ning uuel hooajal juba Flora särgis pallida.

Teadupärast on FC Flora ründeliinis tihe konkurents ning Premium liiga mänguminuteid jaguks vähem. Kas personaalses võtmes võib uus laenuperiood Su arengule kaasa aidata, kuna saad FC Kuressaares rohkem Premium liiga minuteid?
“See on kahe otsaga asi. Kas treenida tugevamal tasemel või mängida tugevamal tasemel. Ma usun, et ma areneksin mõlemas keskkonnas edasi, aga mu suur soov on ikka mängida Premium liigas ja Kuressaares on mul selleks paremad võimalused. Aga ka Kuressaares on ründeliinis tugev konkurents, nii et lihtne ei saa olema,” sõnas ründaja.

Mis tundega Sa Kuressaarde tagasi lähed?
“Kuressaare klubi on minu jaoks siiani tähtis ja ma lähen sinna väga hea tundega. Siiski minu eesmärgid on suured ja ma tahaksin pärast seal veedetud laenuperioodi tagasi Florasse tulla, et ka Flora eest Premium liigas mängida saaksin,” ütles Otto.

Mida Sa Floras selle lühikese ajaga õppisid/enda kohta teada said ja kaasa võtad?
“Floras veedetud aeg oli kindlasti minu arengule kasulik. Mul õnnestus jalgpalli kui mängu ja strateegiat teise nurga alt vaadata ja see laiendas minu silmaringi,” lõpetas Lipp.

Jalgpall

toetab Chanz