Järjekordne pusletükk paigas! Nõmme Kalju sõlmis lepingu 198 cm pikkuse Soome ründajaga 

Anton Eerola
Anton Eerola — FOTO: Aivo Kallas

Soomest Saksamaale ja ringiga Eestisse: just sellise teekonna on läbinud Kalju värskeim täiendus, Anton Eerola, kirjutab JK Nõmme Kalju oma koduleheküljel.

Soomlasest edurivimees, kes talvise testperioodi klubiga osaliselt kaasa on teinud, liitub nõmmekatega Saksamaalt, kus viimati esindas FC Kaiserslauterni duubelmeeskonda.

Anton on jalgpalluriks sirgunud Kotka TP-s, mistõttu on hästi tuttav ka Kalju spordidirektori Argo Arbeiteriga. Just Argo käe all mängis Eerola enne Saksamaale siirdumist ning omavahelised sidemed on need, mis pikakasvulise mängija nüüd Hiiule on toonud.

“Järjekordne tükk pusles on paigas, keegi kes annab meile ründesuunal mitmeid valikuid. Eero võib mängida ründes, äärel ja ka ründava poolkaitsjana. Lisaks on tema 1.98 meetrine kasv tõeline relv standardolukordades!”, selgitas Arbeiter ülemineku tagamaid.

Nõmme Kaljuga 3-aastase lepingu sõlminud Anton Eerola siht on kindel: “Mul on rõõm liituda Eesti jalgpalli jaoks nii olulise ja traditsioone omava jalgpalliklubiga. Minu eesmärk on anda endast maksimum ja aidata klubil täita kõik eesmärgid!”

Tahad kannatamatult Nõmme Kalju uusi ja vanu mängijaid juba palliplatsil näha? Kaua ei pea ootama, sest hooaja avamänguni on jäänud vaid loetud nädalad! Meie esimeseks vastaseks 4. märtsil on JK Tallinna Kalev.