Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Harju JK Laagri valmistub Premium liiga debüüthooajaks

Alates 7. jaanuarist kogunenud Harju JK Laagri esindusmeeskond alustas ettevalmistust ajalooliseks esimeseks Premium Liiga hooajaks.

Spordidirektorina jätkava Lauri Nuuma sõnul on meeskonna komplekteerimine parajalt väljakutsuv aga samas huvitav protsess ning ootab, et meeskond pakuks liigas konkurentsi, kirjutab klubi sotsiaalmeedia. 

“Tahtsime meeskonda hoida umbes 70% ulatuses koos ehk see selgroog, kes meil eelmine aasta oli, ei jookseks laiali ja võtaksime koos uue väljakutse vastu," rääkis Nuuma. 

"See on meil õnnestunud ja see on nii mulle, kui mängijatele tähtis, kuna tahame hoida kohalike mängijate läbi ka kogukonnaga tugevat sidet. Samas peamine töö on käinud uute ja vajalike profiilide leidmisega. Samuti olen rahul, et meie tehniline staff suures pildis ei muutu ning saame veel paremini erinevaid nurki sisse töötada ka uuel hooajal ja kõrgemal tasemel."

Peatreenerina jätkab portugallane Victor Gomes Da Silva, fitnesstreenerina liitub Erik Listmann (jätkab samuti U21 meeskonna juhendajana), väravavahtide treenerina Sten-Marten Vahi ja füsioterapeudina Anna-Maria Drobuževa. Mängude korraldaja ja managerina jätkab Marge Punt, kogukonnajuhina liitub Pärle Maria Linnupõld ning võistkonna esindaja on Kalmar Liiv. 

Võistkonnaga alustasid hooaja ettevalmistust mängijatest Andre Järva, Karel Eerme, Kristjan Kriis, Kaspar Rõõmussaar, Magnar Vainumäe, Roman Sobtšenko (liitub jaanuari lõpus), Marten Niilop, Jako Kariste, Aleksandr Ivanjušin, Andreas Kaevats, Matheas Madik, Daniil Rudenko, Hans-Kristjan Hansberg, Kirill Vinogradov, Kaspar Tilga, Kaarel Usta, Andres Järve, Taaniel Usta ja Sten Marten Viira. 
Noored kasvandikud: Ander Joosep Kose, Sander Must, Jan Martti Vainula, Tauri Bachmann, Robert Kirsimägi, Kaspar Krill. 
Testmängijad: Stefan Tšendei, Raimond Eino, Ivans Baturins, Nazar Vyzrdryk, Ayoub Sadki, Antoniy Vynnychuk. Järgmiste nädalalate jooksul lisandub veel testitavaid. 

Meeskonnaga ettevalmistust on alustamas mitmed mängijad läbi testperioodi, nii Eestist kui välismaalt.

“On tulemas huvitavaid profiile ning üritame jaanuarikuus, hiljemalt veebruariks võistkonna koosseisu paika saada ja minna hooajale vastu kui ühtne meeskond. Eks alati, mida varem seda parem. Samas teame, et peame olema paindlikud ning kohanduma," ütles Nuuma.

"Selge on see, et meie võimekus pole minna iga mängija järgi, keda enda ridadesse sooviksime. Tahame leida enda ridadesse mängijaid, kes on nö. noored ja näljased tõestama ennast Premium Liiga tasemel, samas vajame ka piisaval määral kogemust. Peamine sõna on potentsiaal. Tahame, et mängijad areneksid koos meiega, eks sealt vaatame edasi, kuhu see meid tabelis paigutab. Meie lähenemine on ja saab ainult olla sellel hooajal, et võtame igat mängu eraldi. Anname endast maksimumi ja lähme iga mäng võtma punkte.” 

Jalgpall

toetab Chanz