Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Gambia noortekoondise talent liitus Paide Linnameeskonnaga

Alieu Gibba.
Alieu Gibba. — FOTO: Paide Linnameeskond

Paide Linnameeskonnaga liitus 19-aastane andekas Gambia keskpoolkaitsja Alieu Gibba, kirjutas Paide Linnameeskond oma kodulehel.

Tänavu varasuvel Vjatšeslav Zahhovaiko käe all Real de Banjuliga koduriigi meistriks tulnud Gibba mängis tähtsat rolli ka märtsis peetud Aafrika U20 meistrivõistlustel, kus käis suurepärase turniiri teinud Gambia U20 koondise eest platsil kõigis mängudes ning aitas Gambial teenida välja ajaloolise finaalipääsu. Meistrivõistluste finaalturniirile eelnenud valiksarjas valiti Gibba Mali eakaaslaste vastu peetud mängus kohtumise parimaks mängijaks.

Gert Kamsi sõnul näitas Gibba end Paides veedetud testiperioodil väga heast küljest. “Tehniliselt väga huvitav mängumees ning kindlasti Linnameeskonnale suurepärane täiendus, kes toob juurde sügavust ja loovust palliga mängus,” kommenteeris Kams. “Gibba esiletõus meistriks tulnud Real de Banjulis ja tema head esitused Aafrika U20 meistrivõistlustel annavad usku, et ta on koos meiega valmis järgmiseks sammuks.”

Alieu Gibba avaldas lootust, et suudab teha Linnameeskonnas arenguhüppe oma karjääris, nagu on suutnud mitmed tema Paidega liitunud kaasmaalased enne teda. “Mul on kõrged ambitsioonid nii klubijalgpallis kui oma riigi esindamisel,” rääkis Gibba. “Sellepärast on mul ääretult hea meel Paide Linnameeskonnaga sõlmitud lepingu üle, sest siinne keskkond soosib liikumist minu järgmise unistuse poole: esindada Gambia meeste rahvuskoondist. Meeskonda ja klubi tahan tänada sooja vastuvõtu eest. Kibelen juba platsile!”

Linnameeskonnas hakkab Alieu Gibba kandma mängusärki numbriga 30.

Jalgpall

toetab Chanz