Flora hooaja alguse nimekirja kuulub 30 mängijat

Foto: Kenn Rull (FC Flora Facebook)

FC Flora kirjutab enda koduleheküljel, et esindusmeeskond tuli esmaspäeval puhkuselt ning alustas hooaja ettevalmistusperioodiga. Treeningutel teeb kaasa 30 mängijat.

Uute nägudena naasid Flora treeningutele sel hooajal FC Kuressaares laenul olnud Sten Reinkort ja Otto-Robert Lipp ning märtsis Tartu JK Tammekasse välja laenatud Henri Välja. Tagasi on ka suvise üleminekuakna vahel Kuressaarde läinud Ingmar Krister Paplavskis ja Tallinna JK Legionis südika poolaasta teinud Erko Jonne Tõugjas. Uuest hooajast kuulub Flora ridadesse ka Narva Transist liitunud Nikita Mihhailov.

Flora spordidirekor Norbert Hurt: ,,90 protsenti võistkonnast on paigas. Hetkel oleme Henri Väljale otsimas väljundit, kuid tõenäoliselt läheb ta laenule. Lahtine on veel Aleksandr Šapovalovi tulevik ning samuti võib keskväljale tulla muudatusi.“

Meeskond on sel nädalal teinud üheskoos paar trenni ning abitreener Joel Indermitte sõnul on hetkeolukord hea. ,,Positiivne on see, et mängijad on küllaltki terved, nii haiguste kui vigastuste mõttes ja saame suure hulgaga treenida. Mõned üksikud mängijad on vigastustega veel vaevlemas, aga õnneks on pre-season pikk ja veel on aega vorm üles saada,“ kirjeldas ta meeskonna üldist valmisolekut.

Flora hooaja alguse nimekiri:
Karl-Romet Nõmm
Ingmar Krister Paplavskis
Kristen Lapa
Evert Grünvald
Ken Kallaste
Marco Lukka
Markkus Seppik
Erko Jonne Tõugjas
Henrik Pürg
Kristo Hussar
Marko Lipp
Michael Lilander
Mihhail Kolobov
Konstantin Vassiljev
Markus Poom
Mihkel Järviste
Markus Soomets
Vladislav Kreida
Sergei Zenjov
Henrik Ojamaa
Danil Kuraksin
Otto-Robert Lipp
Martin Miller
Nikita Mihhailov
Rauno Alliku
Mark Anders Lepik
Aleksandr Šapovalov
Tony Varjund
Sten Reinkort
Henri Välja