Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

FCI Levadiaga liitusid Mihkel Ainsalu ja Taanis sündinud, kuid Eesti kodakondsust omav äärekaitsja

Mihkel Ainsalu
Mihkel Ainsalu — FOTO: FCI Levadia

FCI Levadia jalgpalliklubi andis enda koduleheküljel teada, et meeskonnaga on liitunud 26-aastane Mihkel Ainsaluga ja 22-aastase Michael Schjønning-Larsen.

FCI Levadia sõlmis kaheaastase lepingu poolkaitsja Mihkel Ainsaluga (sündinud 08.03.1996).

Mihkel Ainsalu mängis FCI Levadias ka eelmisel hooajal, kuid liikus poole hooaja pealt Hollandi esiliiga võistkonda SC Telstari. Nüüdseks on aga mees tagasi rohesärkidega.

Mihkel Ainsalu on eelnevalt mänginud Nõmme Kalju FC, FC Flora, PFC Lvivi, FC Helsingöri, TJK Legioni ja SC Telstar ridades.

Ainsalu arvel on Premium Liigas 157 kohtumist, löönud 22 väravat ja andnud 22 väravasöötu. Eesti A-koondise eest on Mihkel käinud väljakul 13 kohtumises. FCI Levadia särgis on Ainsalu seni mänginud viies kohtumises.

FCI Levadias hakkab Mihkel Ainsalu kandma mängusärki numbriga 11.

Mihkel Ainsalu taasliitumise kohta: “Mul on hea meel taasliituda FCI Levadiaga. Meeskond on tänaseks väga hästi komplekteeritud ning nii mul kui ka klubil on uue hooaja eel kõrged eesmärgid. Nii mängijad kui treenerid on mind väga hästi vastuvõtnud ning ootan, et saaks juba meeskonnaga alustada mänge punktide peale. Olen kindel, et eesolevad hooajad pakuvad palju rõõmu kõikidele fännidele ja klubiga seotud inimestele. Vamos Levadia!”

Klubi president Viktor Levada: “Meil on hea meel näha Mihklit taasliitumas FCI Levadiaga. Tema kvaliteet ja liidriomadused aitavad meeskonnal püstitatud eesmärke täita. Ta on hea eeskuju oma professionaalsuse ja suhtumisega kogu meeskonnale. Soovime nii Mihklile kui kogu meeskonnale palju edu algavaks hooajaks.”

 

FCI Levadia on sõlminud töölepingu 22-aastase äärekaitsja Michael Schjønning-Larseniga.

Taanis sündinud, kuid Eesti kodakondsust omav Schjønning-Larsen on esindanud erinevaid Eesti noortekoondiseid U15 vanusest kuni U21 koondiseni välja. Kokku on ta Eesti noortekoondiseid esindanud üle 30 korra.

Premium liigas tegi ta debüüdi FC Kuressaare särgis 2020. aastal. Tänaseks päevaks on meie värskel täiendusel Eesti kõrgliigas kirjas 66 mängu, 3 väravat ja 4 resultatiivset söötu.

FCI Levadias hakkab Schjønning–Larsen kandma mängusärki number 2.

“Mul on väga hea meel liituda Levadiaga ning võidelda koduse tiitli nimel ja esineda hästi Euroopas. Need ambitsioonikad eesmärgid nõuavad pühendatud tööd ning olen selleks valmis. Ootan juba meeskonnaga hooaja alustamist!” kommenteeris Schjønning-Larsen 10-kordse Eesti meistriga liitumist.

Klubi president Viktor Levada: “Oleme jälginud Schjønning-Larsenit juba mõnda aega, sest ta on hea ja tugev kaitsja, kes teinud häid esitusi Eesti U21 koondise eest. Ta on mängija, keda oleme sellele positsioonile otsinud. Soovime Michaelile ja meeskonnale palju edu algavaks hooajaks.”

Michael Schjønning-Larsen

 

Autor/allikas: FCI Levadia

Jalgpall

toetab Chanz