Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

FCI Levadiaga liitus talendikas Kameruni ründaja

Mollo Bessala Guy Merlin
Mollo Bessala Guy Merlin — FOTO: FCI Levadia

FCI Levadia jalgpalliklubi annab enda koduleheküljel teada, et on sõlminud lepingu Kameruni talendika ründaja Mollo Bessala Guy Merliniga.

Rohesärgid said enne Premium Liiga hooaja algust endale ründeosakonda hea täienduse, kui 2-aastane leping sõlmiti Kameruni ründaja Mollo Bessala Guy Merliniga (10.10.2003). 19-aastane ründaja tuleb Kadji Sport Akadeemiast. Mollo osales FCI Levadiaga treeninglaagris Türgis ning jättis endast treeneritele kiire ja ohtliku ründemängija mulje.

FCI Levadias hakkab Mollo kandma mängusärgi numbrit 20.

Mollo Bessala Guy Merlin: „Ma tulen Kameruni jalgpalliakadeemiast Kadji Sport ning olen väga õnnelik, et läbisin testimise FCI Levadias edukalt ning sõlmisin klubiga lepingu. Tänan FCI Levadiat, kes on mind suurepäraselt vastu võtnud. Olen endas ja klubis enesekindel ning usun, et koos suudame võita karikaid!

Klubi president Andrei Leškin: “Õnnitleme Mollot esimese profilepingu väljateenimisega! Soovime andekale noormehele kiiret kohanemist kliimaga ja palju edu FCI Levadia ridades. Loodame, et Mollo profikarjäär saab hea lennu.“

Jalgpall

toetab Chanz