Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

FCI Levadiaga liitus Henri Järvelaid, kelle esimest mängu peab karmi vigastuse tõttu ootama pikemalt!

Henri Järvelaid
Henri Järvelaid — FOTO: FCI Levadia

FCI Levadia annab teada, et klubiga on vahepeal liitunud Nõmme Kaljust 24-aastane vasakkaitsja Henri Järvealaid.

Järvelaiu jalgpallurikarjäär sai alguse Nõmme Unitedis, kust ta liikus edasi FC Florasse. Floras kinnitas Järvelaid tugevalt kanda ning liikus sealt edasi Taani klubisse Vendsyssel FF. Taanist liikus vasakkaitsja edasi Norra klubisse Sogndal, pärast mida liitus ta eelmise aasta alguses Nõmme Kaljuga. Nõmme Kaljus mängis Järvelaid poolteist hooaega, kui liitus nüüd FCI Levadiaga.

Kahjuks sai aga Järvelaid enne oma debüütmängu trennis nii tugevalt põlvele viga, et viibib juba praeguseks Hispaanias, Barcelonas Ortopeedilise kirurgia ja Traumameditsiini keskuses, kus igapäevasel tegeleb temaga maailmakuulsaid jalgpallureid nagu Suarez, Messi ja näiteks Kun Agüerot ravinud doktor Ramón Cugat. Seal tegelevad Järvelaiu taastusraviga Dr. Cugat ja tema abilised.

Henri Järvelaid oma liitumise kohta: “Mul on hea meel liituda FCI Levadia perekonnaga ning sooviksin esmalt tänada FCI Levadia presidente ja juhtkonda, kes selle ülemineku taga olid, teiseks sooviksin tänada klubi treenereid ja meeskonda, kes alates esimesest päevast mind väga soojalt vastu võtsid ning kohtlesid nagu oma pereliiget. Kahjuks kui tundus, et siit saab minna ainult paremaks vigastasin treeningul õnnetult oma vasakut põlve ning pidin läbima raske operatsiooni. Nukrutsemiseks aga põhjust pole nagu vanarahvas on öelnud siis head asjad võtavadki aega, niiet varuge kannatust, I will be back!”

Klubi president Viktor Levada: “Oleme õnnelikud, et Henri on osa meie meeskonnast. Vaatamata tema raskele ja õnnetule põlvevigastustele, loodame, et ta toob meile vigastusest tagasi tulles palju positiivset energiat ning saab peagi olla meeskonnale kasulik väljakul. Soovime talle head ja kiiret paranemist ning ootame teda tagasi palliplatsile!”

Soovime terve klubipere poolt Henrile kiiret ja head paranemist ning ootame teda tagasi palliplatsile!

Jalgpall

toetab Chanz